Vlnený koberec Eden Lawrence 143 Taupe  je vyrobený zo 100% vlny. Koberec je textúrovaný,na Actionback podložke, s celkovou výškou 6 mm a hmotnosťou 700 g/m². 

Akcia platí do vypredania zásob. Vzorku môžeme zapožičať.

Parametre

Parameter Popis
Typ Slučkový
Názov rady Lawrence
Prevedenie Metráž
Šírka m 5
Vlákno Vlna
Zloženie vlákna 100%
Podložka AB
Výška vlasu mm 3 - 4
Výška celková mm 6
Gramáž celková g/m² 1800
Gramáž vlasu g/m² 700
Počet vpichov /m² 74.340
Vhodné pre podlahové vykurovanie Áno
Horľavosť Cfl s1
Použitie na schody Nie
Farba hnedá
Komfort 2
Záťaž 22
Zem pôvodu Holandsko

Priložené súbory

Ceneva.pdf (1,44 MB)
Podložka Ceneva

Lawrence.pdf (127 kB)
Technický list

Vlnený koberec Lawrence 143 šírka 5m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Lawrence

 

 

 

 

Ceneva

Ceneva® prvý podkladový materiál na svete na výrobu kobercov, ktorý neobsahuje styrene-butadien, namiesto neho sa používa vinyl-acetát etylén (VAE). VAE dáva koberci rad výhod oproti štandardne používanému SBS a je riešením pre všetkých, ktorí sa chcú starať o životné prostredie. Nižšie emisie prchavých organických zlúčenín VOC. Neprítomnosť zápachu, znížená horľavosť. Väčšia elasticita koberce pri pokládke. Kvalitnejšie ukotvenie vlákna v podklade.

 

GUT: Starostlivosť o životné prostredie a zdravotná nezávadnosť výrobkov EDEL potvrdzuje tiež certifikát GUT, ktorý bol zavedený v roku 1990 a je nemeckým združením "Gemeinschaft umweltfreundlicher Teppichboden e.V" udeľovaný tým výrobcom kobercov, ktorí vo všetkých fázach výroby aj životného cyklu svojich výrobkov garantujú maximálnu šetrnosť voči životnému prostrediu a komplexnú ochranu užívateľov.

 

DIBT

DIBT: Výrobný proces v Edel Carpets spĺňa najprísnejšie ekologické požiadavky. Ekologickú nezávadnosť výroby aj samotných výrobkov Edel Carpets potvrdzuje nemecký ekologický certifikát DIBT, ktorý garantuje, že spotrebiteľ nebude vystavený vplyvu škodlivých látok.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky