Cerfix Protec CPCV/30/10 z lakovaného hliníka je nové riešenie pre staré terasy. Zmenšené rozmery nesúvislé časti dovoľujú vylúčiť odstránenie obvodových zábradlie v prípade rekonštrukcie. Balkónové profily pre balkóny a terasy, ktoré sú navrhnuté s konzolovým prierezom pre zaistenie prúdenia vody z podlahy, bez toho aby sa dostali do kontaktu s vonkajšou hranou. Balkónový profil CPCV je vyrobený s odkvapničkou, ktorá zaručí lepšie odtok vody a nedôjde tak ku kontaktu vody s vonkajšou hranou a stierkou. Pre dlažbu do 10 mm hrúbky.

Lakovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Balkónové profily sú realizované extrúziou a následným lakovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie S odkvapničkou
Typ CPCV
Dĺžka mm 2700
Výška H mm 10
Výška H1 mm 30
Hrúbka mm 1,5
Dekor Šedý
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný
Pre dlažbu mm 10

Balkónový profil Protec CPCV/30/10 Šedý popol RAL 7038

Katalógové číslo:
87651
Hmotnosť:
1.4 kg
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
42,30 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Vonkajší roh CPCV/30/10/E Šedý popol RAL 7038
Vonkajší roh CPCV/30/10/E Šedý popol RAL 7038
87780
Vonkajší roh 90°
30 dní 0 ks 16,00 €
Spojka CPCV/30/10/G Šedý popol RAL 7038
Spojka CPCV/30/10/G Šedý popol RAL 7038
87631
Spojka
30 dní 0 ks 6,90 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Spôsob pokládky s lepidlom: Vyberte profil z obalu. Skontrolujte, či výška pokladané dlažby zodpovedá výške zvoleného profilu. Odstráňte prípadnú fóliu (ochranná a/alebo zmrštiteľná fólia), ktorá slúži na ochranu povrchu výrobku.

Zmerajte požadovanú dĺžku a odrežte profil pomocou vhodného nástroja. Pomocou ozubené špachtle rozotrite lepidlo na ploche určenej pre pokládku. Stlačte profil tak, aby z otvorov pozdĺžne lišty vytekalo vopred nanesené lepidlo. Položte a jemne stlačte dlaždicu až do tej doby, kedy bude horná plocha dokonale vyrovnaná s hornou plochou profilu alebo o niečo vyšší a v zodpovedajúcej vzdialenosti pre príslušnú škáru (väčšinou od 1 do 3 milimetrov). V každom prípade nesmie byť horná plocha profilu vyššia ako plocha podlahy, pre zamedzenie zakopávanie. Pomocou vhodného škárovacieho materiálu uzavrite priestor medzi podlahou a profilom. Pomocou mäkkej huby a vody očistite do 10 minút od aplikácie zvyšky škárovacieho materiálu, lepidiel, riedidiel. apod.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Počas čistenia je nutné venovať zvýšenú pozornosť nasledujúcim pokynom:

  • Nepoužívajte kyslé alebo alkalické čistiace prípravky, ktoré môžu hliník poškodiť
  • Nepoužívajte abrazívne prípravky alebo materiály
  • Nepoužívajte organické rozpúšťadlá u lakovaných povrchov
  • Nepoužívajte čistiace prípravky s neznámym chemickým zložením
  • Nenanášajte čistiace prípravky priamo na čistenú plochu
  • Povrch musí byť počas čistenia "studený" (T ° max = 30°C) a nesmie byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu
  • Čistiace prípravky používané na čistenie musí byť "studené" (T ° max = 30°C) a nesmie sa používať zariadenie rozprašujúci paru

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky