Cerfix Protec CPHV-12,5 s odkvapničkou je vyrobený z hliníka, povrchová úprava lakovaním, RAL 7038. Špeciálny tvar zaručuje prietok dažďovej vody a zabraňuje priamemu kontaktu s poterom. Okrem toho umožňuje v mnohých oblastiach použitia zarovnania dlaždíc a ochranu hrán pred pešou prevádzkou. Pre dlažbu do 12,5 mm hrúbky.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie S odkvapničkou
Typ CPHV
Dĺžka mm 2700
Výška H mm 12,5
Výška H1 mm 27
Hrúbka mm 1,5
Dekor Šedý
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný
Pre dlažbu mm 12,5

Balkónový profil Protec CPHV-12,5 Šedý popol RAL 7038

Katalógové číslo:
87607
Hmotnosť:
1.4 kg
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 21 dní
Naša cena s DPH
25,50 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Vonkajší roh CPHV/12,5/E Šedý popol RAL 7038
Vonkajší roh CPHV/12,5/E Šedý popol RAL 7038
87604
Vonkajší roh 90°
21 dní 0 ks 17,10 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Lakovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Balkónové profily sú realizované extrúziou a následným lakovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Spôsob pokládky s lepidlom: Vyberte profil z obalu. Skontrolujte, či výška pokladané dlažby zodpovedá výške zvoleného profilu. Odstráňte prípadnú fóliu (ochranná a/alebo zmrštiteľná fólia), ktorá slúži na ochranu povrchu výrobku.

Zmerajte požadovanú dĺžku a odrežte profil pomocou vhodného nástroja. Pomocou ozubené špachtle rozotrite lepidlo na ploche určenej pre pokládku. Stlačte profil tak, aby z otvorov pozdĺžne lišty vytekalo vopred nanesené lepidlo. Položte a jemne stlačte dlaždicu až do tej doby, kedy bude horná plocha dokonale vyrovnaná s hornou plochou profilu alebo o niečo vyšší a v zodpovedajúcej vzdialenosti pre príslušnú škáru (väčšinou od 1 do 3 milimetrov). V každom prípade nesmie byť horná plocha profilu vyššia ako plocha podlahy, pre zamedzenie zakopávanie. Pomocou vhodného škárovacieho materiálu uzavrite priestor medzi podlahou a profilom. Pomocou mäkkej huby a vody očistite do 10 minút od aplikácie zvyšky škárovacieho materiálu, lepidiel, riedidiel. apod.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Počas čistenia je nutné venovať zvýšenú pozornosť nasledujúcim pokynom:

  • Nepoužívajte kyslé alebo alkalické čistiace prípravky, ktoré môžu hliník poškodiť
  • Nepoužívajte abrazívne prípravky alebo materiály
  • Nepoužívajte organické rozpúšťadlá u lakovaných povrchov
  • Nepoužívajte čistiace prípravky s neznámym chemickým zložením
  • Nenanášajte čistiace prípravky priamo na čistenú plochu
  • Povrch musí byť počas čistenia "studený" (T ° max = 30°C) a nesmie byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu
  • Čistiace prípravky používané na čistenie musí byť "studené" (T ° max = 30°C) a nesmie sa používať zariadenie rozprašujúci paru

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky