Balkónový lemovací profil cerfix Protec CPNV s práškovým nástrekom RAL 7038 bez okapničky, ktorý chráni a dokončuje vonkajšie okraje terás a balkónov. Balkónové profily CPNV môžu byť položené v úrovni alebo odsadené od čelnej strany. Špecifický prierez ich robí vhodnými aj pre ochranu okrajov schodov alebo chodníkov ukrytím spoje medzi nášľapnou plochou a výškou schodu. Embossed = vrásčitá šedá matná farba, ktorá je na dotyk drsná. Pre dlažbu do 11 mm hrúbky.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Bez odkvapnicky
Typ CPNV
Dĺžka mm 2700
Výška H mm 11
Výška H1 mm 50
Hrúbka mm 1,7
Dekor Šedý
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný
Pre dlažbu mm 11

Balkónový profil Protec CPNV/45/11 Šedý popol RAL 7038

Katalógové číslo:
87271
Hmotnosť:
1.2 kg
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
56,10 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Vonkajší roh CPNV/45/11/E Šedý popol RAL 7038
Vonkajší roh CPNV/45/11/E Šedý popol RAL 7038
87277
Vonkajší roh 90°
30 dní 0 ks 24,10 €
Spojka CPNV/45/11/G Šedý popol RAL 7038
Spojka CPNV/45/11/G Šedý popol RAL 7038
87283
Spojka
30 dní 0 ks 7,20 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Lakovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Balkónové profily sú realizované extrúziou a následným lakovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Spôsob pokládky s lepidlom: Vyberte profil z obalu. Skontrolujte, či výška pokladané dlažby zodpovedá výške zvoleného profilu. Odstráňte prípadnú fóliu (ochranná a/alebo zmrštiteľná fólia), ktorá slúži na ochranu povrchu výrobku.

Zmerajte dĺžku obvodu a nažěžte profily tak, aby medzi jednotlivými prvkami bolo 5 mm medzery. Prilepte pásku na vnútorný povrch profilu a zakrývajte odtokové otvory, aby ste zabránili ich upchatiu pri pokládke betónovej vrstvy. Profil položte pozdĺž okraja betónového poteru a rohov na čerstvú hydroizolačné maltu alebo lepidlo a potom otvory upevnite pomocou oceľových klincov alebo skrutiek cez otvory v dierovaných prírubách. Zakryte všetky medzery medzi elementy pomocou príslušných spojov. Keď zreje prvá vrstva hydroizolačnej malty alebo lepidla použitého na zabezpečenie profilu, vytvorte hydroizolačnú vrstvu. Keď dozreje malta, odstráňte pásku chrániaci drenážne otvory a položte dlažbu na hornú časť. Ponechajte medzeru približne 5 mm medzi dlaždicou a hranou profilu. Táto medzera by mala byť vyplnená elastickým tmelom.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Počas čistenia je nutné venovať zvýšenú pozornosť nasledujúcim pokynom:

  • Nepoužívajte kyslé alebo alkalické čistiace prípravky, ktoré môžu hliník poškodiť
  • Nepoužívajte abrazívne prípravky alebo materiály
  • Nepoužívajte organické rozpúšťadlá u lakovaných povrchov
  • Nepoužívajte čistiace prípravky s neznámym chemickým zložením
  • Nenanášajte čistiace prípravky priamo na čistenú plochu
  • Povrch musí byť počas čistenia "studený" (T ° max = 30°C) a nesmie byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu
  • Čistiace prípravky používané na čistenie musí byť "studené" (T ° max = 30°C) a nesmie sa používať zariadenie rozprašujúci paru

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky