Tanečná podlaha s matným povrchom Broadway 20 vyniká medzi tanečnými podlahami najširším možným rozsahom použitia: tanečných a choreografických štúdií, priestorov, kde sa konajú rôzne kultúrne podujatia. Je tiež žiadaná v zábavnom priemysle: nočné kluby, diskotéky, kiná, divadlá a ďalšie miesta, kde sú podlahy extrémne namáhané. Podlaha bola navrhnutá špeciálne pre tanečné a koncertné sály, s neprekonateľným výkonom, pri zachovaní dostatočnej flexibility a pružnosti. Mimo tanec (moderný tanec, jazz, hip-hop, aerobic a ďalšie), je Broadway 20 často vybraný na použitie v iných príležitostiach, módne prehliadky, rôzne výstavy, divadlá, televízne štúdia.

Prítomnosť tvrdej vrchnej vrstvy a prakticky nekĺzavého povrchu robí túto podlahu odolnou a bezpečnou pre všetky druhy tanca. Podlaha má špeciálnu výstuž zo sklených vlákien, ktoré zaisťujú tvarovú stálosť v podmienkach intenzívneho používania. Pri pokládke podlahy je možné použiť zváranie za studena aj za tepla.

Parametre

Parameter Popis
Rada Broadway
Použitie Show
Filc Nie
Šírka role m 2
Dĺžka role m 20
Hrúbka mm 2
Nášľapná vrstva mm 0,7
Trieda záťaže 43
Podlahové vykurovanie Áno
Odolnosť proti bodovému zaťaženiu ≤ 0,35
Protišmykľavost DIN 51130 DS
Vzor UNI
Požiarna klasifikácia Bfl S1
Odolnosť pre stoličky na kolieskach Stála
Farebná stálosť > 6
Hustota g/m² 2700
Plastifikátory Bez ftalátov
VOC emisie, trieda A+
Emisie formaldehydu µg/m³ E1
Recyklovateľnosť 100%
Požadované vlastnosti Tanečné
Pokládka Lepenie
Dekor UNI
Farba Šedá
Použitie Interiér

Priložené súbory

Broadway_20.pdf (115 kB)
Technický list

GRABO_MONTAGE_SHOW_CZ.pdf (3,67 MB)
Návod na inštaláciu

Broadway 20 multi tanečná podlaha 1220 rola 40 m²

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Upozornenie

Fotografie podlahy sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie podlahy. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky podlah. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že podlaha môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach podlahy nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Tolerancia rozmerov podľa normy STN 74 4505 je tolerancia 1%, tzn. že rola šírka 4 metre môže mať skutočnú šírku 396 - 404 cm.

Návinky: Papierové rúrky, na ktorých je rolka navinutá, aby sa PVC pri preprave "nezlomilo", neúčtujeme a sú u nás ZADARMO. Konce každej rolky sú opatrené zvýšenou ochranou a celá rolka je zabalená do ochrannej fólie.

Copyright: floorwood.cz je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám podláh.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky