Vysoko kvalitná čistiaca textilná rohož Prime nop VG na ťažkej protišmykovej gumovej podložke. Nopový melírovaný vzor slúži najmä na osušenie topánok od vody a očistenie jemnej špiny, prachu, piesku a pod., používa sa väčšinou až ako druhá či tretia čistiaca zóna, nie je prioritne určená na odstránenie hrubých nečistôt ako je štrk či mokrý piesok. Táto čistiaca zóna sa hodí do všetkých vysoko zaťažovaných vstupov rôznych budov, ako napr. úradov, škôl, obchodných centier, reštaurácií, hotelov a pod.

Z dôvodu rôznych šarží, nie je kombinácia šírky 1 a 2 m možná.

Parametre

Parameter Popis
Typ Čistiace zóny
Názov rady Prime nop
Prevedenie Vnútorné
Šírka m 1
Vlákno Polypropylen
Zloženie vlákna 100%
Podložka Guma
Zóna 3
Výška celková mm 9,5
Gramáž celková g/m² 2150
Gramáž vlasu g/m² 1150
Horľavosť Efl
Farba Červená
Zem pôvodu Holandsko
Trieda absorpcie piesku 2

Čistiaca zóna Prime nop 1330 červená šírka 1m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

 


 

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie čistiacej zóny. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky čistiacich zón. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Podľa ustanovenia § 1837 Občianskeho zákonníka, nemožno pri tomto tovare bezdôvodne odstúpiť od kúpnej zmluvy, pretože bude upravené podľa požiadaviek kupujúceho. U celej výrobnej role môžete odstúpiť.

Copyright: floorwood.cz, poprípade výrobca, je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám kobercov.

Tolerancia rozmerov podľa normy ČSN 14159 je 1% (min 3cm), odporúčame objednať vždy skôr väčší rozmer s rezervou.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky