Čistiaci prostriedok Decking Cleaner určený na čistenie a oživenie zašednutého dreva v exteriéri, najmä terás z exotických a poveternostným podmienkam odolných drevín. Unikátne zloženie umožňuje použiť len jedného prípravku ako pre dôkladné vyčistenie dreva, tak pre neutralizáciu povrchu pred aplikáciou udržiavacieho oleja. Tento liek sa riedi podľa potreby vo vlažnej vode a vo vydanej vrstve nanesie na čistený povrch, ponechá sa cca 10-20 minút pôsobiť a potom sa kefou vydrhne. Na záver sa očistený povrch opláchne čistou vodou a ponechá pred olejovaním cca 24 hod. Preschnúť.

Parametre

Parameter Popis
Typ Oleje
Pre Exteriér
Balenie kg 2,5
Počet náterov 1
Spotreba 1l = cca. 2 - 5 m2
Hodnota pH Cca. 13
Doba zaschnutia Cca. 24 hodín
Riedenie 3-10 dl na 10 l vody
Náradie pre aplikáciu Kefa, dobre vyžmýkaný handra
Čistiace prostriedky Teplá voda s mydlom
Určenie Čistenie

Junckers Decking Cleaner odšeďovač drevených terás 2,5l

Katalógové číslo:
173700+
Hmotnosť:
2.65 kg
Výrobca:
Junckers
Zľava:
7%
Cena s DPH:
27,40 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
11 ks
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Decking Cleaner je multifunkčný univerzálny prípravok (koncentrát) určený na odstránenie farebných škvŕn, plesní, nečistôt a rias zo všetkých typov drevených výrobkov a terás v exteriéri pred následnou aplikáciou oleja. Vhodný je aj na čistenie tvrdých povrchov a plastového záhradného nábytku.

Pokyny pre použitie:
Z povrchu odstráňte vodou a hrubým kefou prach a nečistoty. Zrieďte si potrebnú zmes vo vlažnej vode. Navlhčite terasu čistou studenou vodou. Potom naneste pripravenú zmes vo výdatnom množstve na nábytok a kefou riadne vydrhnite. Ponechajte účinkovať pod dobu 5 - 20 minút, v závislosti na miere znečistenia. Vyvarujte sa zaschnutí prípravku na povrchu dreva. Po 5-20 minútach opláchnite nábytok, opäť umyte čistou vodou a vydrhnite kefou. Záverom ešte raz opláchnite a nechajte uschnúť. Pred nanášaním oleja musí byť nábytok umytý a dokonale suchý. V prípade potreby postup opakujte.

Videá


Diskusia


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image  
* povinné položky

*  


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky