Dilatačný spoj Projoint NTI/3 je určený pre lepené vinylové podlahy (LVT) do hrúbky 3 mm. Lišta rieši problematické miesto napojenia vinylové podlahy cez dilatáciu. Dilatačné lišty pre vinyl Projoint NTI sú vyrobené z nerezovej ocele - AISI 304 - DIN 1.4301 a sú opatrené EPDM vulkanizovanou gumu v odtieni RAL 10071, ktorá je brúsiteľná. Štruktúra kovu odoláva bežnému prevádzky chodcov a dopravných prostriedkov (vozíky, paletové vozíky, automobily).

Parametre

Parameter Popis
Typ Pre vinyl
Dĺžka mm 2700
Šírka mm 10
Výška H mm 3
Pre hrúbku materiálu do mm 3
Dekor Hnedý
Materiál Nerez oceľ
Vinyl Lepený
Montáž Na podlahu

Dilatačný spoj Projoint NTI/3 pre lepené vinylové podlahy Hnedá

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Nerez oceľ: Plochy z nerez ocele môžu byť leštené pomocou príslušných bežne predávaných prípravkov. Nerez oceľ sa ľahko čistí a je veľmi hygienická; hladký a neporóznych povrch činí usadenie a prežitie baktérií alebo iných mikroorganizmov veľmi nepravdepodobným. Pre zachovanie dokonalej čistoty oceľových plôch stačí niekoľko jednoduchých pravidiel: stačí ich umyť teplou vodou a saponátom, dokonale opláchnuť a osušiť mäkkou handrou. V prípade plôch vystavených atmosférickým a agresívnym vplyvom sa odporúča pravidelné čistenie nerez ocele, aby povrch zostal nedotknutý a nedošlo k hrdzaveniu. Povrch z brúsenej nerez ocele vždy čistite po smere brúsenia, nie naprieč. V prípade odreniny použite príslušný čistiaci - leštiaci prípravok pre nerez oceľ a mäkký handru.

V žiadnom prípade pri čistení nepoužívajte:

  • čistiace prípravky s obsahom kyseliny chlorovodíkovej (čiže soľnej), s obsahom kyseliny fluorovodíkovej alebo s bielidlami; zamedzte priamemu styku čistiacich prípravkov obsahujúcich chloridy s povrchom, s výnimkou prípadov, keď sú aplikované na krátku dobu a potom dokonale opláchnuté.
  • abrazívne čistiace prípravky v prášku môžu poškodiť povrchovú úpravu profilu.

Nenechávajte dlhodobo v styku s profilmi z nerez ocele predmety alebo náradie z obyčajnej ocele (napr. kefy alebo oceľové vlákno bežne používané pre odstránenie zvyškov malty alebo iných materiálov); hrozí prenos železnatých častíc (kontaminácie), ktoré spôsobujú na povrchu hrdzavé škvrny. Nenechávajte dlhodobo v styku s povrchmi z nerez ocele vlhkej handry alebo huby, ktoré môžu spôsobiť vznik neestetických škvŕn od vody.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky