Protišpinivá dlhodobá ochrana textilných podlahovín a tapet. Obalí vlákno neviditeľným ochranným filmom. Nečistota sa nezachytí na vlákne a môže byť účinne vysatá. Výsledkom je čistý, farebne jasný, nezasadol koberec. Baygard stabilizuje vlákno a podporia jeho prirodzenú regeneráciu. Deformáciám a splstnateniu vlákna na kobercoch bude týmto zamedzené, zošliapanie a vytváranie vychozených cestičiek obmedzené. Pri mokrom čistení hustého a vysokého vlákna je zamedzené tvorenie tzv. "Efektu barančej kože". Výsledkom je jasná štruktúra a vzor koberca a dlhoročná ochrana pred šednutím a plstnatěním. Baygard zostáva stály pri vysávaní prachu a pri mechanickom zaťažení (napr. Pošliapané) až do 3 rokov. Baygard udržuje textilné tapety a poťahy stien čisté a ľahko sa udržujúce. Prakticky žiadne zašpineniu textilných tapiet a poťahov stien vplyvom pohybu vzduchu, obzvlášť v okolí klimatizácie a kúrenia.

Parametre

Parameter Popis
Balenie 500 ml
Spotreba cca 25 ml/m2
pH hodnota 6,5
Čistenie Koberce

Priložené súbory

tl-baygard-ochrana-koberce.pdf (723 kB)
Technický list

bl_dr_schutz_baygard.pdf (75 kB)
Bezpečnostný list CZ

Dr. Schutz Baygard ochrana koberca 500 ml

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Oblasť použitia: Textilné podlahoviny, poťahy stien a textilné tapety zo všetkých bežných vlákien ako polyamid, polyacryl, polypropylén, polyester, vlna, bavlna a ich zmesí. Použiteľný tiež na dekoratívne omietku.

Použitie: Baygard nastriekajte rovnomerne do kríža na čistý koberec. Znečistené koberce pred aplikáciou Baygard dôkladne povysávajte výkonným kefovým vysávačom a následne vyčistite extrakčnou mokrou metódou a prípravkom Koncentrát na koberce. Optimálne obalenie vlákna dosiahnete vtedy, keď Baygard aplikujete na ešte vlhkú kobercovú plochu a vmasírujte ho ľahko do koberca pomocou mäkkej kefky alebo valcovým kefovým strojom. Po zaschnutí je koberec pochôdzny.

Upozornenie: Počas práce a po jej dokončení sa postarajte o dobré vetranie priestoru. Nevdychujte sprejovú hmlu. Baygard nesmie byť zmiešaný s iným čistiacim prostriedkom. Pri použití do tlakovej sprejovaciu nádoby je možné produkt zriediť v koncentrácii 1: 3 s vodou.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky