Univerzálny prípravok Fleck&Weg+ na odstraňovanie vodou rozpustných i vodou nerozpustných škvŕn bez tenzidov z textilných podlahovín. Odstraňuje vodou rozpustné aj nerozpustné škvrny z kobercov zo syntetických vlákien. Pôsobí aktívnym kyslíkom taktiež proti farebne intenzívnym škvrnám ako je červené víno, čaj, ovocné šťavy a pod. Je vhodný na odstraňovanie gumových rýh a rýh od podpätkov z elastických podlahovín. Zosilňuje účinok proti škvrnám počas intenzívneho čistenia. V ponuke je tiež impregnovaný Fleck & Weg - handričku, ktorý je pripravený na okamžité použitie ako "prvá pomoc" v domácnosti a na cestách.

Parametre

Parameter Popis
Spotreba Podľa použitia
pH hodnota 2,5
Čistenie Koberce

Priložené súbory

tl-cz_fleckweg.pdf (723 kB)
Technický list

Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač škvŕn

Výrobca:
Dr. Schutz
Cena s DPH:
od 1,60 €
Dostupnosť:
Skladom
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač škvŕn - handrička 1540700107
Handrička
Skladom 48 ks 1,60 €
Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač škvŕn 100 ml 1540010062
100 ml
Skladom 3 ks 7,10 €
Dr. Schutz Fleck&Weg odstraňovač škvŕn 400 ml 1540040007
400 ml
Skladom 1 ks 20,90 €

Popis tovaru

Oblasť použitia: Koberce a textilné podlahové krytiny zo syntetických vlákien. Vhodný aj pre elastické podlahoviny, laminátové podlahy a vodeodolné povrchy (napr. stoly, skrine).

Použitie: Tekutiny najprv savým handrou odtupovat, voľne ležiace nečistoty vysať. Fleck & Weg nastriekať na mäkkú savý látku bez vlákna (napr. vhodná handrička z mikrovlákna), a škvrnu odstraňovať bodovým odtupováním od kraja do stredu škvrny. Miesto nedřít. Rozpustené nečistoty odsať suchú častí handričky. U odolných škvŕn postup popr. zopakovať. Na záver miesto prečistiť čistou vodou a povrch dobre vysušiť. Na kobercoch popr. položiť na vyčistené miesto suchý savý handričku a mierne zaťažiť, dôjde k lepšiemu odsatie zostatkovej vlhkosti. U elastických podlahovín ošetrených polymérne disperziou na záver miesto vhodným produktom opäť ošetriť. Obzvlášť odolné škvrny (červené víno, čaj a pod.) V nadväznosti na odstránenie krátko nastreknite produktom Fleck & Weg a nechajte ho pred dočistením vodou chvíľku pôsobiť.

Upozornenie: Pred použitím vyskúšať odolnosť farieb a materiálu prípravkom Fleck & Weg na nenápadnom mieste. Na chúlostivých povrchoch (napr. plexisklo, lakované plochy) sa vyvarovať dlhšej doby pôsobenia. U škvŕn, ktoré zostarli a migrovali do materiálu, prípadne spôsobili farebnú reakciu, môže byť účinnosť obmedzená. Nevdychujte sprejovú hmlu a výpary. Počas aplikácie väčšieho množstva sa postarajte o dôkladné vetranie. Vo výnimočných prípadoch môže na citlivej alebo suchej pokožke pri dlhšom alebo opakovanom kontakte s Fleck & Weg prechodne dôjsť k bielemu zafarbeniu pokožky. Preto prípadne používajte pri aplikácii gumové rukavice.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky