Čistiaci a ošetrovací prostriedok na báze mydla pre pravidelné čistenie a ošetrovanie olejovaných a voskovaných drevených alebo korkových podláh. Tieto vlastnosti zaručujú minimálne nebezpečenstvo farebných zmien aj u drevín citlivých na alkálie (napr. dub). Pôsobí antistaticky. Oblasť použitia strojovo i ručne naolejované - voskované drevené a korkové podlahy.

Parametre

Parameter Popis
Balenie 750 ml
Spotreba 0,2 litra na 100 m²
Čistenie Olejované drevo

Priložené súbory

tl_cz_mydlo-na-drevo.pdf (729 kB)
Technický list

bl_cz_dr_schutz_mydlo_na_drevo.pdf (81 kB)
Bezpečnostný list CZ

Dr. Schutz mydlo na drevo 750 ml

Katalógové číslo:
0180075007
Hmotnosť:
0.8 kg
Výrobca:
Dr. Schutz
Cena s DPH:
11,60 €
Dostupnosť:
6 dní
ks

Popis tovaru

Použitie: Mydlo na drevo rozrieďte v pomere 1: 100 - 1: 200 (50-100 ml na 10 litrov vody) a podlahu týmto roztokom zavlhka vytrite. Zostatkovú vlhkosť nechajte zaschnúť. Podlaha bude jedným pracovným postupom vyčistená a ošetrená. Pravidelné leštenie vedie k zvýšeniu odolnosti ochranného filmu a odporúča sa najmä v silnejšie zaťažovaných priestoroch.

Upozornenie: Prírodné produkty drevo a korok nesmie byť dlhší čas mokré alebo vlhké, pretože prijímajú vlhkosť a mohlo by dôjsť k ich deformácii (napučanie). Vytieranie preto vykonávajte dobre vyžmýkanou handrou, aby sa netvorili "mláčky". Opakované predávkovania Mydlá na drevo alebo vnos vlhkosti môže na ošetrených plochách viesť k zvýšeniu hladkosti povrchu a tým k zníženiu protišmykovosti povrchu.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky