Impregnácia škár na báze vysoko kvalitných voskov a rastlinných olejov. Impregnuje priečne a pozdĺžne škáry. Zvyšuje odolnosť položených podláh voči vode. Učené pre laminátové podlahy, lakované hotové parketové dielce a lakované korkové podlahy. Nie je vhodný pre podlahoviny so zrazenou hranou alebo s V-škárou. Spotreba cca. 20-50 ml/m², v závislosti na drsnosti povrchu.

Parametre

Parameter Popis
Balenie 250ml
Spotreba 20-50 ml/m²
Obsah látok Testbenzin, tvrdé vosky
Čistenie Laminát

Priložené súbory

bl_pripravek_na_impregnaci_spar.pdf (77 kB)
Bezpečnostný list CZ

tl-pripravek-na-impregnaci-spar.pdf (726 kB)
Technický list

Dr. Schutz prípravok na impregnáciu škár podláh 250ml

Katalógové číslo:
2260025007
Hmotnosť:
0.2 kg
Výrobca:
Dr. Schutz
Cena s DPH:
25,00 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
1 ks
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Použitie: Nádobku pred použitím dôkladne pretrepte, popr. najprv nahrejte na izbovú teplotu. Po vyčistení zvyškov lepidla a nečistôt naneste veľmi tenkú vrstvu prípravku na suchú podlahu pomocou pružnej plastovej alebo oceľovej stierky so zaoblenými rohmi a starostlivo ho vpracujte do priečnych a pozdĺžnych škár. Následne ihneď prípravok dôkladne, pokiaľ možno úplne stierkou stiahnite z plochy a zvyšky odstráňte dokonale pomocou savých handier. Potom plochu preleštite jednokotúčovým rotačným strojom, vždy za použitia bieleho padu, ktorý je podložený suchou mäkkou handrou tak, až dosiahnete opticky rovnomerného vzhľadu. Dbajte na včasnú a pravidelnú výmenu leštiaceho handry. Pre dosiahnutie plynulej aplikácie postupujte po menších úsekoch (cca 10 m²). Po 3-4 hodinách, maximálne po zaschnutí cez noc, celú plochu ešte raz preleštite bielym padom. Zabráňte predčasnému používania alebo vytieranie plochy.

Upozornenie: Pozor! Handry a pady, ktoré obsahujú zvyšky produktu, sa môžu pri vysychaní a následnej oxidácii pôsobením kyslíka vznietiť. Nechajte ich preto vyschnúť dôkladne rozprestreté a vyhadzujte až po dokonalom zaschnutí. Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Nevdychujte výpary. Pri požití nevyvolávať zvracanie. Ihneď vyhľadajte lekársku pomoc a predložte obal alebo etiketu.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky