Trojvrstvová drevená podlaha Par-ky Classic 20 European Oak Select s výraznou pozdĺžnou fázou, brúseným povrchom a matným lakom (10 gloss) dotvára prírodný, luxusný vzhľad podlahy. Tento variant má mnoho výhod: prvou voľbou je osobitosť dreva, lepeného na stabilnů HDF (Hight Density Fiberboard) a finálne upravenou nášľapnú vrstvu 2 mm s ôsmimi ultra odolnými vrstvami laku. Triedenie Select strieda pekné kombinácie štruktúr a farieb, prezentuje typické prirodzené vlastnosti pravého dreva. Podlaha je vybavená antibakteriálnou vrstvou "Ultrafresh", ktorá eliminuje baktérie v drážkach. Hrany a zámky sú navyše naimpregnované proti prenikaniu vlhkosti Aqua Sealing Complete. Každá lamela má tzv. UNICLIC SYSTEM. Vďaka tomuto extrémne precíznemu profilovanie je inštalácia hračkou.

Parametre

Parameter Popis
Typ Trojvrstvová
Prevedenie Plávajúca
Rad Classic 20
Vzor Doska
Fáza V2
Dekór Dub
Tón Stredný
Povrchová úprava Lak
Rozmery 10 x 150 x 1185 mm
Balenie m2 1,6
Korková podložka Nie
Hrúbka 10
Nášľapná vrstva 2
Podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m² K/W 0.0701
Tepelná vodivosť W/m²K 0,15
Spoj Zámkový
Triedenie Select
Spodná protiťahová vrstva Dyha
Nosná doska HDF
Útlm krokového hluku dB 16
Hustota Kg/m3 850
Úprava Škrabaný

Priložené súbory

Technicke informace Par-Ky.pdf (685 kB)
Technický list

Instalace.pdf (222 kB)
Návod na montáž

Drevená podlaha Par-Ky Classic 20 European Oak Select

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Čo znamená BRUSHED (škrabaný)?

Škabaním dreva pred lakovaním sa otvorija póry dreva. Vďaka tejto úprave sa zvýrazní štruktúra dreva a podporí vzhľad, rovnaký ako u masívne podlahy, lakované matným lakom, ktorý vyzerá ako prírodný olej. Pritom nie je nutná náročná údržba olejované podlahy.

Podlaha môže byť bez problému inštalovaná na podlahové vykurovanie. Avšak, pretože existujú rôzne druhy podlahového vykurovania, odporúčame riadiť sa pokynmi výrobcu. Všeobecne teplota na povrchu podlahy nesmie prekročiť 27˚C.

Tajomstvo odolnosti podláh Par-ky spočíva v systéme DSI. DSI je skratka pre Double-Sided impregnation (impregnácia z dvoch strán). Počas procesu lisovania, je lepidlo vlisovania tak hlboko do dreva, kým sa nedosiahne úrovne saturácie. V priebehu lakovania nášľapnej vrstvy drevo absorbuje časť laku ktorý sa týmto dostane do kontaktu s lepidlom. Vďaka tejto technike je drevo úplne nasýtené a horná vrstva sa stáva veľmi odolnou.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky