Laminátová podlaha zo základnej rady laminátových podláh Egger. Podlaha je opatrená patentovaným zámkovým spojom JUSTclic. Natištěný dekor s pôsobivými farbami, nanesený na drevovláknitú dosku s vysokou hustotou (HDF), navrchu odolná krycia vrstva (takzvaný overlay) pre ochranu pred ostrými podpätkami a kolieskami stoličiek, to je a bude úspešný recept na laminátovú podlahu. Už asi desať rokov je technicky možné nanášať na dekor zodpovedajúcu štruktúru povrchu. Táto technika sa odborne nazýva "synchropóry". Súčasné štruktúry Egger zobrazujú pukliny, hrče a rezy výrazne prirodzenejšie. Nekonečný vzhľad panelov laminátových podláh na kratšej strane dáva miestnosti nekonečnú hĺbku.

Parametre

Parameter Popis
Typ Laminátová
Prevedenie Plávajúca
Rad Classic 31
Záťaž 31
Vzor Doska
Fáza Nie
Dekór Dub
Tón Stredný
Rozmery 8 x 192 x 1292 mm
Balenie m2 1,984
Korková podložka Nie
Odolnosť AC 3
Hrúbka 8
Podlahové vykurovanie Áno
Spoj Zámkový
Certifikacia PEFC
Nosná doska HDF
Úprava RUSTIC - vzhľad brúseného dreva
Nekonečný vzhľad Áno

Priložené súbory

Justclic.pdf (946 kB)

Dub Oxford H2634 Egger Classic 31

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Robustné, štýlové, zdravé. Laminátové podlahy EGGER sa vyznačujú mnohými dobrými vlastnosťami. Prečítajte si 10 bodov, ktoré hovoria pre tieto podlahy.

  1. Laminátové podlahy sa vyznačujú nielen pôsobivým vzhľadom - ich povrchová vrstva má tiež kvalitnú úpravu, vďaka ktorej sú zvlášť ľahké. Po umytie vlhkou handrou alebo vyluxovanie sú čisté a hygienické. Vlhkuvzdorné laminátové podlahy s technológiou aqua + možno dokonca čistiť parným čističom.
  2. EGGER vyrába svoje laminátové podlahy v nemeckých lokalitách Brilon a Wismar. Označenie pôvodu "Made in Germany" zaručuje vysokú kvalitu výrobkov, certifikované výrobné procesy a stálosť.
  3. Hospodárnosť: Asi žiadny iný typ podlahy neznesie porovnanie s laminátovými podlahami z hľadiska pomeru výkon-cena. K dispozícii je široké spektrum kvalitných designov za prístupné ceny. Nové povrchy a formáty dosiek umožňujú realizovať sny, ktoré by s klasickou drevenou podlahou boli výrazne drahšie. Navyše vďaka svojej trvanlivosti vyzerá podlaha dlhé roky stále veľmi pekne.
  4. Moderný život sa mení zo dňa na deň. Na to musíme pružne reagovať nielen my, ale najmä aj zariadenie. Laminátová podlaha sa rýchlo ukladá a rovnako ľahko ju možno aj demontovať. Podlaha je z princípu svetlostála, čiže odolná voči UV žiareniu. Ani nevybledne, ani nedôjde k nežiaducim zmenám vyfarbenie, ak dôjde napríklad k premiestneniu nábytku.
  5. Robustné: Podlahy musia veľa vydržať a napriek tomu stále vyzerajú dobre. Diely pevnému povrchu sú laminátové podlahy odolné proti oderu, poškriabaniu a vlhkosti. K tomu dochádza najmä pri objektoch s vysokou návštevnosťou. Laminátové podlahy EGGER tu ponúkajú riešenia, ktoré sa hodí aj pre inovatívne obchodné koncepcie.
  6. Zdravie: Vo svetlom alebo prírodnom tmavom odtieni: Uzavretý povrch laminátovej podlahy je požehnaním pre všetkých, ktorí si potrpia na mimoriadnu čistotu. Podlahy odpudzujú špinu, ľahko sa čistí, a preto sú zvlášť vhodné pre alergikov.
  7. Odolnosť proti vlhkosti: Keď podlaha obytných miestností pokračuje do vlhkých priestorov, vznikajú fascinujúce zákutia. Laminátové podlahy v prevedení aqua + majú optimálne predpoklady pre pokladanie v kuchyniach, kúpeľniach alebo vstupných miestnostiach a chodbách.
  8. Trendy: Ako dizajnové výrobky zodpovedajú laminátové podlahy vysokému tempu našej doby. K aktuálnym smery v zariaďovaní a sortimente výrobkov patrí štýl Vintage so svojím výrazným vzhľadom, ktorý musí rozprávať príbeh.
  9. Veľký výber: Laminátové podlahy možno, ako mnohé ďalšie súčasné dizajnové výrobky, ľubovoľne usporiadať. Návrhári kolekcií podláh vychádzajú z aktuálnych trendov a na štýlové záľuby a požiadavky našej doby zodpovedajú širokým zladeným výberom.
  10. Ekológia: Laminátové podlahy sú výrobkom z dreva, na ktorého výrobu sa používa najmä priemyselné drevo certifikované podľa PEFC a drevený odpad z píly (napr. Štiepky, hobľovačky) a ekologicky nezávadné spojivo. Neobsahujú PVC ani zmäkčovadlá a možno je úplne recyklovať. Okrem toho sa v porovnaní s mnohými ďalšími typmi podláh a keramických dlaždíc vyznačujú vynikajúcou ekologickou

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky