Profesionálna tanečná podlaha EVIDANCE 60 je trvanlivá vinylová podlahová krytina s vysokou pevnosťou a odolnosťou proti opotrebovaniu, určená predovšetkým pre moderný tanec a aerobik. Tajomstvom obľuby je schopnosť účinne tlmiť nárazy a poskytovať tak vysokú úroveň ochrany kĺbov tanečníkov. Vďaka svojej celkovej hrúbke 6,0 mm a výnimočne hrubej nášľapnej vrstve 0,7 mm je podlaha pre tanec aj napriek svojej flexibilite extrémne odolná a odolná voči častému používaniu. Jej vystuženie sklenými vláknami zaisťuje vynikajúcu rozmerovú stabilitu. Povrch je reliéfny, takže si ho môžete zaobstarať do miestností, kde je vyžadovaná dobrá protišmykovosť od podlahy, napríklad do baletných štúdií alebo sál určených pre moderný tanec. Vhodnosť podlahy sú všetky druhy tanca okrem stepu a ľudového tanca, divadlo. Tanečná podlaha je určená na trvalú inštaláciu lepením alebo ako prenosná podlaha na viacero použití, bez poškodenia alebo trhania, s inštaláciou pomocou obojstrannej lepiacej pásky šírky 50 mm, napríklad Tesa 4964. Podlahu spájať zváraním za tepla aj za studena.

Parametre

Parameter Popis
Rada Evidance
Použitie Show
Filc Nie
Šírka role m 2
Dĺžka role m 15
Hrúbka mm 6
Nášľapná vrstva mm 0,7
Podlahové vykurovanie Áno
Odolnosť proti bodovému zaťaženiu ≤ 0,35
Protišmykľavost DIN 51130 DS
Vzor UNI
Požiarna klasifikácia Cfl S1
Odolnosť pre stoličky na kolieskach Stála
Farebná stálosť > 6
Hustota g/m² 3500
Plastifikátory Bez ftalátov
VOC emisie, trieda A+
Emisie formaldehydu µg/m³ E1
Recyklovateľnosť 100%
Požadované vlastnosti Tanečné
Pokládka Voľne položené aj lepenie
Dekor UNI
Farba Šedá
Použitie Interiér

Priložené súbory

GRABO_MONTAGE_SHOW_CZ.pdf (3,67 MB)
Návod na pokládku

Evidance-60_eng.pdf (125 kB)
Stiahnite si technické údaje

Evidance 60 tanečná podlaha 1290 rola 30 m²

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Upozornenie

Fotografie podlahy sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie podlahy. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky podlah. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že podlaha môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach podlahy nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Tolerancia rozmerov podľa normy STN 74 4505 je tolerancia 1%, tzn. že rola šírka 4 metre môže mať skutočnú šírku 396 - 404 cm.

Návinky: Papierové rúrky, na ktorých je rolka navinutá, aby sa PVC pri preprave "nezlomilo", neúčtujeme a sú u nás ZADARMO. Konce každej rolky sú opatrené zvýšenou ochranou a celá rolka je zabalená do ochrannej fólie.

Copyright: floorwood.cz je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám podláh.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky