Najväčšou výhodou podlahy Domino SPC Acoustic je jej tuhé jadro, ktoré zaisťuje vďaka svojmu zloženiu (Stone Polymer Composite) lepšiu odolnosť a rozmerovú stabilitu ako tradičné kľukové podlahy. Vinylová SPC podlaha Domino poskytuje dokonalý vizuálny vzhľad a vďaka vodeodolnosti je možné ju použiť v akejkoľvek miestnosti vášho domova. Rigidná podlaha s integrovanou zvukovou podložkou IXPE, ktorá zníži hluk o 21 dB, takže nerušíte susedov. Domino SPC Acoustic Click je úplne bez škodlivých zmäkčovadiel, ftalátov, 100% odolná voči vode, protišmykovosť R10. Vynikajúca rozmerová stabilita umožňujúca inštaláciu v oblastiach s priamym dopadom slnka, ako sú napríklad zimné záhrady. Podľa európskych noriem sa môžete spoľahnúť aj na veľmi nízke emisné hodnoty A+, certifikácia Eurofins.

Parametre

Parameter Popis
Typ Vinylová
Prevedenie Plávajúca
Záťaž 41
Vzor Doska
Fáza Nie
Dekór Hnedá
Tón Stredný
Povrchová úprava PU
Rozmery 1250 x 180 x 5 mm
Veľkosť lamely Stredné
Balenie m2 2,70 = 12 lamiel
Hrúbka 3
Nášľapná vrstva 0,4
Podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m² K/W 0,15
Spoj Zámkový
Nosná doska Rigid
Požiarna klasifikácia Bfl-s1
Útlm krokového hluku dB 21
Protišmykovosť R10
Kolieskové stoličky Stále
Plastifikátory Bez ftalátov
TVOC po 28 dňoch ≤ 100μg/m³
VOC emisie, trieda A+
Formaldehyd EN 717-1 E1
Recyklovateľnosť 100%

Priložené súbory

Technical_specifications_Domino.pdf (265 kB)
Stiahnite si technické údaje

instalace_a_udrzba.pdf (287 kB)
Stiahnite si návod na pokládku a údržbu

Grabo Domino SPC Acoustic Malister vinylová podlaha click rigid

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Prečo zvoliť podlahu Domino SPC Acoustic

 • Hrúbka iba 5 mm, ideálna pre pokládku na súčasnú podlahu.
 • Pokládka priamo na keramickú dlažbu alebo existujúci poter bez podložky.
 • Jednou zo zložiek nosnej dosky je minerál pre väčšiu odolnosť a stabilitu podlahy.
 • Integrovaná akustická podložka IXPE pre vysokú redukciu zvuku 21 dB, takže nerušíte susedov.
 • Vhodná pre mokré miestnosti, protišmykovosť R10 v závislosti od štruktúry povrchu
 • Veľmi jednoduchá renovácia. Nikdy nebolo také ľahké nahradiť existujúcu podlahu novou kľukovou. S i4F click zámkovým systém, ktorý môže pokladať takmer každý.Možno inštalovať aj na staré krytiny a podlahové vykurovanie.
 • Šetríte s ňou čas. S novým i4F click systém, pokládka je nielen jednoduchšie, ale aj rýchlejšie, takže môžete ušetriť čas. Navyše vďaka tuhému jadru podlahy a penovému podkladu, stierkovaniu, brúseniu, alebo dokonca vyrovnaniu podkladu je minulosťou.
 • Ideálne pre deti a domácich miláčikov. Neobávajte sa poškodenia, vaša podlaha odolá aj účinkom spôsobených deťmi a domácimi miláčikmi.
 • 100% Vodeodolnosť. Žiadny problém, keď dôjde k rozliatiu vody alebo sa často vytiera. Používa sa v akejkoľvek miestnosti bytu bez nejakých problémov.
 • Výborná stabilita. Odolná voči chladu a teplu, Problémom nie sú ani zmeny vlhkosti.
 • Nízka reziduálna identácia. Rovnomerná po dlhej dobe žiadny vplyv ťažkých nábytku.
 • Komfort. Pohodlná teplá podlaha so všetkými jej výhodami. Nie je citlivá na padajúce predmety a môžete ju dokonca chodiť po nej bosými nohami, pretože nie je nevytvára pocit chladu na dotyk.
 • Šetrná k životnému prostrediu. Je 100% recyklovateľná, vyrobená bezodpadovou technológiou a obsahuje recyklované suroviny, a preto používanie vedie k zníženiu uhlíkovej stopy. Bezftalátová technológia zaisťuje dobrú kvalitu vzduchu v interiéri. Certifikácia A+, Eurofin.

 


 

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie podlahy. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky podláh. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že podlaha môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach koberca nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Copyright: floorwood.cz a.s. je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám podlah.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky