Obojstranná tanečná podlaha Grabolett je dvojúčelová. Možno ju použiť ako dočasnú podlahovú krytinu na akcie aj ako trvalú krytinu na tanečné účely. Jej špeciálne navrhnutý hladký povrch z nej robí najobľúbenejšiu podlahu pre balet. Je tiež vhodná pre moderný tanec, jazz, javisko, akcie a ateliéry. Podlaha sa skladá z troch častí, dve hladké strany zo silného PVC s rôznymi farbami. Obe strany podlahy môžu byť použité, sú to pracovné plochy, vyznačujú sa ľahkým čistením a dlhou životnosťou. Špeciálna povrchová štruktúra poskytuje optimálnu priľnavosť a protišmykové vlastnosti na oboch stranách. Medzi týmito dvoma povrchmi je sieťovina zo sklených vlákien, ktorá poskytuje zosilnenie a rozmerovú stálosť, uľahčuje navinovanie podlahy späť do rolky. Inštalácia je ideálne umiestnená na akomkoľvek pevnom rovnom povrchu. Vyrobené bezftalátovou technológiou Solvent - free.

Prenosná tanečná podlaha Grabolett je určená na trvalú inštaláciu lepením alebo ako prenosná podlaha na viacero použití, bez poškodenia alebo trhania, s inštaláciou pomocou obojstrannej lepiacej pásky šírky 50 mm, napríklad Tesa 4964. Podlaha sa ľahko zmotáva do rolky.

Parametre

Parameter Popis
Rada Grabolett
Použitie Show
Filc Nie
Šírka role m 2
Dĺžka role m 20
Hrúbka mm 1,7
Nášľapná vrstva mm 0,7
Podlahové vykurovanie Áno
Odolnosť proti bodovému zaťaženiu ≤ 0,35
Protišmykľavost DIN 51130 DS
Vzor UNI
Požiarna klasifikácia Bfl S1
Odolnosť pre stoličky na kolieskach Stála
Farebná stálosť > 6
Hustota g/m² 2100
Plastifikátory Bez ftalátov
VOC emisie, trieda A+
Emisie formaldehydu µg/m³ E1
Recyklovateľnosť 100%
Požadované vlastnosti Tanečné
Pokládka Voľne položené aj lepenie
Dekor UNI
Farba Čierna
Použitie Interiér

Priložené súbory

Montage_show_CZ.pdf (3,67 MB)
Stiahnite si návod na pokládku

Grabolett cs.pdf (177 kB)
Stiahnite si technické údaje

Grabolett podlaha pre tanec a balet 1991-1535 role 40 m²

Katalógové číslo:
10034860912
Hmotnosť:
84 kg
Výrobca:
Grabo
Cena s DPH:
1 171,90 €
Dostupnosť:
3 - 4 týždne
rola

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Upozornenie

Fotografie podlahy sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie podlahy. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky podlah. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že podlaha môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach podlahy nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Tolerancia rozmerov podľa normy STN 74 4505 je tolerancia 1%, tzn. že rola šírka 4 metre môže mať skutočnú šírku 396 - 404 cm.

Návinky: Papierové rúrky, na ktorých je rolka navinutá, aby sa PVC pri preprave "nezlomilo", neúčtujeme a sú u nás ZADARMO. Konce každej rolky sú opatrené zvýšenou ochranou a celá rolka je zabalená do ochrannej fólie.

Copyright: floorwood.cz je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám podláh.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky