Ručne ovládaná predokenná vonkajšia roleta Handscreen s hliníkovým krycím boxom a pružinovým mechanizmom s trvalým ťahom látky. Použitá látka Serge 5% prepúšťa dostatok svetla a zároveň poskytuje dostatočnú ochranu pred horúčavou. Vonkajšie screenové rolety majú na rozdiel od klasických žalúzií tú výhodu, že rovnomerne zatieňujú slnečný svit, nie je cez ne vidieť smerom dovnútra a súčasne umožňujú výhľad von. Poskytujú príjemný tieň, namiesto čiastočného alebo úplného zatemnenia.

Parametre

Parameter Popis
Typ Samonavíjacie
Pohon Pružina
Tkanina Screen
Rozmer boxu mm 70x70
Farba Zelená
Materiál tkaniny Sklené vlákno 42% - PVC 58%
Hrúbka tkaniny 0,74
Gramáž tkaniny g/m2 525
Ts - Solárna priepustnosť % 7,1
Rs - Solárna odrazivosť % 17,9
As - Solárna absorpcia % 75
Tv - Vizuálna priepustnosť % 7
Faktor otvorenosti % 5
G-tot - Solárny faktor % 0,11
Rad Handscreen
Protipožiarne Áno
Trieda horľavosti B1, M2
Šírka mechanizmu 2,25 cm na každej strane
Max. plocha m2 3
Určenie Vonkajšia
Max. rozmer šxv cm 240x240
Min. rozmer šxv cm: 80x80
Umiestnenie Okno

Priložené súbory

Montazni navod.pdf (5,15 MB)
Návod na montáž

SCR_Serge_600_tech.list.pdf (7,74 MB)
Stiahnite si technické údaje látky

Vonkajšia roleta Handscreen Serge 031031 Screen 5%

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

 

Ts - Solárna priepustnosť: Percento celkového žiarenia (UV + svetlo + infračervené) prenášané látkou. Nízke percento znamená, že látka funguje dobre pri znižovaní slnečnej energie.

Rs - Solárna odrážavosť: Pomer slnečného žiarenia (UV + svetlo + infračervené) odrazeného látkou. Vysoké percento znamená, že textílie funguje dobre pri odrážanie slnečnej energie.

As - Solárna absorpcie: Podiel slnečného žiarenia absorbovaného látkou a premeneného na teplo. Nízke percento znamená, že látka absorbuje malo slnečnej energie. Absorpciu svetla ovplyvňuje voľba farby (čím tmavšia, tým menšia priepustnosť) a reflexné vrstvy na vonkajšej strane látky. Všeobecne platí, že svetlé odtiene absorbujú 25% oproti tomu čierna 85%.

Tv - Vizuálne priepustnosť: Relatívna plocha otvorov u tkanín Screen. Percento viditeľného svetla spôsobujúceho oslnenie, ktoré prechádza tkaninou. Nižšie hodnoty znamenajú väčšiu redukciu oslnenia. Príklad: Tv 14% znamená zníženie oslnenia o 86%.

OF - Faktor otvorenosti: Koeficient otvorenosti je relatívna plocha otvorov v látke, ktoré sú vidieť pod daným dopadom. Štruktúra látky vďaka svojmu "dierovaniu" umožňuje kontakt s vonkajším okolím. Faktor otvorenosti 1% poskytne najlepšiu ochranu pred prudkým svetlom, naopak 14% zaistí najlepšiu úroveň prirodzeného svetla, ktoré bude vnikať do miestnosti. V priemere 5% faktor otvorenosti je vhodný pre všetky použitia.

 

Ts + Rs + As = 100% slunčního žiarenia

Ochrana pred svetlom a teplom, ktorá je vyjadrená v niekoľkých vlastnostiach

 

Čistenie screenovej látky relatívne jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je mäkká kefa alebo hubka a dostatok čistej vody. Neodporúčame vysokotlakový čistič, pretože by to mohlo poškodiť ochranný obal z PVC okolo vlákna zo sklených vlákien. Pri čistení udržujte látku rovno a vyhýbajte sa pretlačeniu. Po vyčistení nechajte uschnúť. Pre odolné škvrny ako vtáčí trus, použite jemný čistiaci prostriedok s vlažnou vodou je možné použiť na jeho zmäkčenie. Potom tkaninu opláchnite a osušte. Je zakázané používať organické riedidlá, škrabky, rozpúšťadlá a pod.

 


 

Upozornenie

Fotografie rolety sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie rolety. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky látok. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Výroba na mieru: Roleta na mieru bude vyrobená v Českej republike podľa STN EN 13120+A1 funkčných a bezpečnostných požiadaviek, normy ISO 9001, zvolenej látky, zadanej šírky a výšky, zvoleného závažia atp.

Podľa ustanovení Občianskeho zákonníka, nemožno pri rolete na mieru bezdôvodne odstúpiť od kúpnej zmluvy, pretože bude vyrobené podľa požiadaviek kupujúceho.

Copyright: floorwood.cz je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky