Pravouhlý jakel štvorcový zo slatiny EN AW 6060 AlMgSi s hrúbkou steny 1 mm, je vyrobená z hliníka. Jakel nevyžaduje zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková). Dá sa rezať, zvárať, ohýbať. Ľahké škrabance- stopy po skladovaní sú bežné kvôli výrobnému procesu. Tolerancia dĺžky: +/-5 mm. Tolerancia odchýlky hrúbky steny podľa EN 755-1/-2-9. Eloxované hliníkové profily nevyžadujú zvláštnu údržbu a dajú sa ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravkov.

Parametre

Parameter Popis
Typ Jakle
Materiál Hliník elox
Hrúbka mm 1
Povrch Eloxovaný hliník
Dekor Strieborná

Hliníkový jekel štvorcový Strieborný elox

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistena od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Počas čistenia je nutné venovať zvýšenú pozornosť nasledujúcim pokynom:

  • Nepoužívajte kyslé alebo alkalické čistiace prípravky, ktoré môžu hliník poškodiť
  • Nepoužívajte abrazívne prípravky alebo materiály
  • Nepoužívajte organické rozpúšťadlá u lakovaných povrchov
  • Nepoužívajte čistiace prípravky s neznámym chemickým zložením
  • Nenanášajte čistiace prípravky priamo na čistenú plochu
  • Povrch musí byť počas čistenia "studený" (T ° max = 30°C) a nesmie byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu
  • Čistiace prípravky používané na čistenie musí byť "studené" (T ° max = 30°C) a nesmie sa používať zariadenie rozprašujúci paru

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky