Kobercové štvorce PeVanHa BRADFORD vo formáte 50 x 50 cm sú ťažké a perfektne ležia, nemôžu sa teda nikdy zvlniť. Nemusí sa vďaka tomu ani celoplošne lepiť, pokladajú sa buď na obojstrannú pásku alebo do fixačného lepidla. Najväčšou výhodou kobercových štvorcov, okrem nesporných dizajnových hodnôt, je ľahká pokládka a predovšetkým možnosť okamžitej výmeny jednotlivých dlaždíc v prípade znečistenia alebo mechanického poškodenia. Za zmienku stoja tiež veľmi dobré akustické a tepelnoizolačné parametre a tiež komfort používania. Dôležité je zvoliť správne parametre kobercového štvorca – najdôležitejší je typ vlákna a jeho gramáž.

Parametre

Parameter Popis
Typ Slučkový
Štýl Level Loop
Názov rady Bradford
Prevedenie Štvorce
Rozmer 50 x 50
Vlákno Polypropylen
Zloženie vlákna 100%
Podložka Bitumen
Výška vlasu mm 3
Výška celková mm 7
Gramáž celková g/m² 3800
Gramáž vlasu g/m² 775
Vhodné pre podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m²K/W 0,08
Horľavosť Cfl-s1
Odolnosť proti vlhkosti 5
Použitie na schody Áno
Kolieskové stoličky Stále
Farba Sivá
Komfort 1
Záťaž 33
Balenie obsahuje 20 ks = 5 m2
Zem pôvodu Holandsko
Vhodné pre kancelárska stoličky EN 985 Áno
Rozmerová stálosť EN 986 vyhovuje
Svetelná stálosť ≥ 5
Emise formaldehydu µg/m³ E1
Kvalitatívna trieda Basic

Priložené súbory

Navod.pdf (328 kB)

Kobercové štvorce PeVanHa Bradford 9525 grey

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Level Loop - Bouclé koberec so všetkými slučkami v rovnakej výške, vytvára neformálny vzhľad. ako názov napovedá, sú vytvorené pomocou slučiek rovnakej výšky a veľkosti. Vznikne tak vysoko pružný a odolný koberec, ktorý sa skvele hodí do rušných rodinných domov. Pokiaľ máte radi čistý usporiadaný vzhľad, môžete si ho vychutnať na úrovni slučky vytvárajúcej rovnomerný povrch. Slučky môžu byť veľké alebo malé, ale menšie slučky majú tendenciu byť odolnejšie. Tento typ koberca je vhodný do vysoko frekventovaných bytových a komerčných plôch. Veľké slučky nie sú vhodné pre deti a zvieratá, môže dôjsť k zaseknutiu a koberec sa môže rozpliesť.

 

 


 

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie koberca. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky kobercov. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že koberec môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach koberca nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Smer vlasu určuje šípka na spodnej strane kobercového štvorca. Kobercové štvorce by mali byť položené v rovnakom smere vlasu. Najlepšie výsledky dosiahnete pokládkou do šachovnice.

Štvorce sa k podkladu fixujú na fixačný náter, sprej alebo obojstrannú lepiacu pásku.

Pokiaľ kobercové štvorce z balenia zostanú, nechajte ich ako rezervu pre prípadné poškodenie a ich jednoduchú výmenu.

Copyright: floorwood.cz je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám kobercov.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky