Moderný koberec Festival s krátkym vlasom z dizajnu Palera je veľmi jemný koberec s modernými farbami a vzormi. Spracovanie je bezchybné a za túto cenu ide o skutočne výhodnú kúpu. Tu sa moderné motívy snúbia so súdobou textilnou kvalitou. Okrem vzhľadu koberec presvedčí svojimi kvalitatívnymi vlastnosťami: vďaka plochému vlasu sa osvedčí ako odolný, odpudzuje nečistoty a ľahko sa udržuje. Koberce je možné vysať vysávačom bez kefovej hlavy a škvrny je možné čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou. Overlockový šev na dlhších stranách, preloženie a zlepenie na kratšej strane. Koberec je vyrobený ako vegánsky.

Parametre

Parameter Popis
Typ Moderný
Názov rady Palera
Prevedenie Kusový
Vlákno PP-PES
Zloženie vlákna 50% PP + 50% PES
Výška celková mm 11
Gramáž celková g/m² 1800
Farba Mix
Zem pôvodu Turecko
Vegan Áno

Kusový koberec Palera 675 Beige-Grey

Výrobca:
Festival
Cena s DPH:
od 34,40 €
Dostupnosť:
6 dní
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Kusový koberec Palera 675 Beige-Grey 80 x 150
471851775
80 x 150
6 dní 0 ks 34,40 €
Kusový koberec Palera 675 Beige-Grey 120 x 180
471851776
120 x 180
6 dní 0 ks 57,10 €
Kusový koberec Palera 675 Beige-Grey 160 x 230
471851777
160 x 230
6 dní 0 ks 97,40 €
Kusový koberec Palera 675 Beige-Grey 200 x 290
471851778
200 x 290
6 dní 0 ks 153,50 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Vegan

V-Label je medzinárodne uznávaný, registrovaný symbol pre označovanie vegánskych a vegetariánskych produktov a služieb. Pre spotrebiteľov je to jednoduchý a spoľahlivý sprievodca, ktorý im uľahčuje nakupovanie. Spoločnosti pomoci známky V-Label podporujú transparentnosť a prehľadnosť. Štandardizované kritériá zaisťujú, že V-Label je jedinečnou známkou kvality pre vegánske a vegetariánske produkty v celej Európe.

Definícia pojmov „vegánske“ a „vegetariánske“, ktoré používa značka V-Label je v súlade s odporúčanou definíciou stanovenou počas 12. konferencie ministrov pre ochranu spotrebiteľov z 22. apríla 2016.

Vegetariánske: produkty, ktoré neobsahujú zvieratá a ich časti, sú považované za vegetariánske. Patrí sem aj výroba a spracovanie. Produkty vytvorené za pomoci živých zvierat a produktov z nich získaných sú považované za vegetariánske.

Vegánske: produkty, ktoré neobsahujú živočíchy ani ich časti, sa považujú za vegánske. Aby boli výrobky vegánske, musí byť vyrobené bez pomoci zvierat alebo zložiek živočíšneho pôvodu. To zahŕňa celú výrobu a spracovateľské postupy.


 

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie koberca.

  • Copyright: floorwood.cz, poprípade výrobca, je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám kobercov.
  • Koberce vždy pokladajte na rovnú, suchú a hladkú plochu. Pokiaľ koberec kĺže, položte ho na protišmykovú podložku, ktorá zamedzí pohybu koberca po podklade.
  • Robotické vysávače sú určené takmer výhradne na hladké typy podláh. Nepoužívajte vysávač s rotačnou kefou, pretože by to mohlo poškodiť váš koberec.
  • Pravidelne raz týždenne vysávajte koberec bežne dostupným vysávačom, aby ste odstránili prach a nečistoty. Pokiaľ je koberec vystavený vyššej frekvencii pohybu osôb, vysávajte aj niekoľkokrát týždenne.
  • Škvrny odstráňte vlhkou handričkou. Neroztierajte. Nenechajte škvrny zaschnúť. Vždy postupujte od vonkajšej strany škvrny smerom dovnútra.
  • Hĺbkové čistenie koberca odstráni všetku zašliapanú špinu, kým sa však do neho pustíte overte si, že daný čistiaci prostriedok je pre tento typ koberca vhodný, zle zvolená technika alebo nevhodný čistič môže znížiť životnosť koberca alebo ho úplne znehodnotiť.
  • Aj tie najkvalitnejšie koberce môžu počas prvých niekoľkých mesiacov "púšťať páperie". Toto je normálny proces, prosím, pravidelne vysávajte koberec a tým sa viditeľne zníži. Najlepší spôsob, ako povysávať koberec, je pomaly v oboch smeroch (dĺžka a šírka koberca).
  • Niektoré jednotlivé nite sa môžu uvoľniť počas prvých niekoľkých týždňov používania. Neťahajte dlhšie nite vyčnievajúce z povrchu. Tieto nite odstrihnite malými nožnicami.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky