Látková roleta na rám okna Jamaica Mini s transparentnou látkou 100% PES a gramážou 222 g/m2. Látka s výraznou svetelnou priepustnosti a veľmi elegantným vzorom imitujúce drevo. Jemné rebrovanie dodá dekoratívny a originálny vzhľad. Prirodzené farby s odkazom na holé drevo, vhodné pre elegantné, klasické interiéry. Zaujímavý vzor s prírodnými odtieňmi. Okenná roleta je určená pre montáž na rám okna všetkých typov, alebo balkónové dvere. Rolety Mini na rám okna navinuté na hliníkové rúrke s priemerom 17 mm.. Montáž  rolety Jamaica nezaberie viac ako 5 minút času a nepotrebujete náradie. Rolety Mini majú ovládací mechanizmus s napínacím vlascom.

Rolety Mini majú v základnej konfigurácii spodnú ukončovaciu lištu bielu z kovu a biely retiazkový mechanizmus s vlascom. Z príplatkových doplnkov možno zvoliť farebný mechanizmus. Spodnú lištu môžete zvoliť z hliníka alebo oceľovú v troch odtieňoch.

Mechanizmus u týchto roliet si môžete pri montáži nastaviť ako na pravú, tak na ľavú stranu. Držiak rolety na ráme okna je v štandarde pre šírku rámu 18 mm. Pre širšie rám je k dispozícii nastaviteľný držiak.

Šírka vrátane mechanizmu bude po pripočítaní 2,25 cm na každej strane k šírke látky, súčet šírka látky + 4,5 cm.

Príklad:

  • šírka skla je 72 cm, látka so zvoleným presahom 3 cm, bude široká 75 cm + je nutné počítať s šírkou mechanizmu 4,5 cm na návine rolety. Celková šírka návinu vrátane mechanizmu bude teda 79,5 cm, a látka široká 75 cm.

Pri zameraní rolety dajte pozor na vzdialenosť kľučky okná od skla, aby nebránila posunu rolety.

Parametre

Parameter Popis
Ovládanie Retiazkou
Prevedenie Transparentné
Výroba Na mieru
Montáž na Rám okna
Hriadeľ 17
Typ Vlasec
Šírka mechanizmu 2,25 cm na každej strane
Farba Hnedá
Rada Jamaica
Materiál látky 100% PES
Hrúbka tkaniny mm 0,25
Gramáž tkaniny g/m2 222
Stálofarebnosť látky >5

Priložené súbory

Roleta-mini-vlasec.pdf (8,36 MB)
Návod na montáž

Látková roleta Jamaica JM-007 Mini

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Otázka na predavačapresmerovat_automaticky