Brúsená listela Prolist LAIS pre obklady 10 x 10 mm je vyrobená z nerezovej ocele AISI 304 - DIN 1.4301. Je vhodná aj pre použitie v potravinárskom priemysle, nemocniciach, bazénoch a akomkoľvek vonkajšom prostredí. Ozdobné a dekoratívne profily patrí medzi detaily, ktoré menia, prinášajú ľahkosť a eleganciu každému obkladu. V obytných priestoroch boli keramické obklady vždy najobľúbenejšie v miestnostiach, ako je kuchyňa a kúpeľňa, aj keď v poslednej dobe sa stali skutočnými dekoratívnymi prvkami aj v ďalších miestnostiach domu. Univerzálne použitie listel ich robí užitočnými v súkromných, priemyselných a verejných budovách.

Parametre

Parameter Popis
Dĺžka mm 2700
Výška mm 10
Hĺbka mm 10
Hrúbka mm 1
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Povrch Brúsený
Exteriér Áno

Priložené súbory

Prolist_scheda_tecnica_cs.pdf (903 kB)
Stiahnite si technické údaje

Listela Prolist LAIS 10x10 Nerez oceľ brúsená

Katalógové číslo:
93296
Hmotnosť:
0.3 kg
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 21 dní
Naša cena s DPH
29,50 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Nerez oceľ: AISI 304 - DIN 1.4301 je vysoko odolná proti hlavným chemickým a atmosferickým vplyvom, proti vápnu a malte, proti lepidlám na dlažbu a čistiacim prípravkom. Je vhodná aj pre použitie v potravinárskom priemysle, nemocniciach, bazénoch a akomkoľvek vonkajšom prostredí, apod.

Hliník, Mosadz, Nerez oceľ INOX AISI 304 - DIN 1.4301 nie sú odolné proti všetkým chemickým látkam, preto je nutné zamedziť, aby prišli do styku s agresívnymi prípravkami ako je kyselina soľná (HCl) a kyselina fosforečná (H3PO4).

Plochy z nerez ocele môžu byť leštené pomocou príslušných bežne predávaných prípravkov. Nerez oceľ sa ľahko čistí a je veľmi hygienická; hladký a neporóznych povrch činí usadenie a prežitie baktérií alebo iných mikroorganizmov veľmi nepravdepodobným. Pre zachovanie dokonalej čistoty oceľových plôch stačí niekoľko jednoduchých pravidiel: stačí ich umyť teplou vodou a saponátom, dokonale opláchnuť a osušiť mäkkou handrou. V prípade plôch vystavených atmosférickým a agresívnym vplyvom sa odporúča pravidelné čistenie nerez ocele, aby povrch zostal nedotknutý a nedošlo k hrdzaveniu. Povrch z brúsenej nerez ocele vždy čistite po smere brúsenia, nie naprieč. V prípade odreniny použite príslušný čistiaci - leštiaci prípravok pre nerez oceľ a mäkký handru.

V žiadnom prípade pri čistení nepoužívajte:

  • čistiace prípravky s obsahom kyseliny chlorovodíkovej (čiže soľnej), s obsahom kyseliny fluorovodíkovej alebo s bielidlami; zamedzte priamemu styku čistiacich prípravkov obsahujúcich chloridy s povrchom, s výnimkou prípadov, keď sú aplikované na krátku dobu a potom dokonale opláchnuté.
  • abrazívne čistiace prípravky v prášku môžu poškodiť povrchovú úpravu profilu.

Nenechávajte dlhodobo v styku s profilmi z nerez ocele predmety alebo náradie z obyčajnej ocele (napr. kefy alebo oceľové vlákno bežne používané pre odstránenie zvyškov malty alebo iných materiálov); hrozí prenos železnatých častíc (kontaminácie), ktoré spôsobujú na povrchu hrdzavé škvrny. Nenechávajte dlhodobo v styku s povrchmi z nerez ocele vlhkej handry alebo huby, ktoré môžu spôsobiť vznik neestetických škvŕn od vody.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky