Listela Profilpas Prolist LDS pre obklady 20 x 7 mm je vyrobená z lešteneho hliníka. Ozdobné a dekoratívne profily patrí medzi detaily, ktoré menia, prinášajú ľahkosť a eleganciu každému obkladu. V obytných priestoroch boli keramické obklady vždy najobľúbenejšie v miestnostiach, ako je kuchyňa a kúpeľňa, aj keď v poslednej dobe sa stali skutočnými dekoratívnymi prvkami aj v ďalších miestnostiach domu. Univerzálne použitie listel ich robí užitočnými v súkromných, priemyselných a verejných budovách.

Parametre

Parameter Popis
Dĺžka mm 2700
Výška mm 20
Hĺbka mm 7
Hrúbka mm 1,5
Dekor Zlatá
Materiál Hliník
Povrch Brúsený

Priložené súbory

Prolist_scheda_tecnica_cs.pdf (903 kB)
Stiahnite si technické údaje

Listela Prolist LDS 20x7 Lesklé zlato brúsené

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Leštený hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným mechanickým zpracováním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom a naopak nemajú dobrú odolnosť proti mechanickým vplyvom, pri ktorých dochádza k poškodeniu povrchovej vrstvy. Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Počas čistenia je nutné venovať zvýšenú pozornosť nasledujúcim pokynom:

  • Nepoužívajte kyslé alebo alkalické čistiace prípravky, ktoré môžu hliník poškodiť
  • Nepoužívajte abrazívne prípravky alebo materiály
  • Nepoužívajte organické rozpúšťadlá u lakovaných povrchov
  • Nepoužívajte čistiace prípravky s neznámym chemickým zložením
  • Nenanášajte čistiace prípravky priamo na čistenú plochu
  • Povrch musí byť počas čistenia "studený" (T ° max = 30°C) a nesmie byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu
  • Čistiace prípravky používané na čistenie musí byť "studené" (T ° max = 30°C) a nesmie sa používať zariadenie rozprašujúci paru

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky