Dovoľte, aby sme Vám predstavili štýlovú stropnú rozetu R11, ktorá je ideálna na výzdobu lustrov a nástenných dekorácií. Stredom rozety je krásna slnečnica obklopená jemne vyvedenými kvetmi. Detailne spracované listy dokresľujú tento jedinečný vzor a okraj rozety je dokonalým zvýraznením pre bočné nástenné svietidlá. Vytvorte si vlastnú atmosféru s touto elegantnou stropnou rozetou R11. Polystyrénovú rozetu jednoducho pripevníte na strop pomocou lepidla a potom ju natrite farbou podľa vášho výberu. Stropnú rozetu je možné pretierať vodou riediteľnými a akrylátovými farbami.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Priemer stredu cm 6 x 7,5
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Rozmery mm 590 x 310
Hrúbka mm 38
Farba Biela
Typ Ornamenty
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Marbet R11 dekoratívna ružica na stenu a strop 59 x 31

Katalógové číslo:
52521801415
Hmotnosť:
0.161 kg
Objem:
7.75 l
Výrobca:
Marbet
Cena s DPH:
4,70 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
4 ks
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky