Zdobná ružica R25 je krásne spracovaný dekoračný prvok, ktorý dodá akémukoľvek priestoru štipku elegancie. Jej barokový kvetinový vzor je naozaj ohromujúci, s jednoduchými listovými motívmi usporiadanými vo viacerých kruhoch uprostred. Oválny okraj ružice je zdobený zložito vyrezávanými listovými vzormi, ktoré naozaj zvýrazňujú jej celkovú krásu. Tento dekoračný prvok je vyrobený z polystyrénu a podčiarkuje efekt moderných svietnikov, nástenných svietidiel. Môže tiež slúžiť ako mandala na ozdobenie jednoduchých stien a stropov, pridávajúca štipku sofistikácie do vášho domova. Rozetu jednoducho pripevníte pomocou lepidla a potom ju natrite farbou podľa vášho výberu. Stropnú rozetu je možné natierať vodou riediteľnými a akrylátovými farbami.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Rozmery mm 700 x 570
Hrúbka mm 46
Farba Biela
Typ Ornamenty
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Marbet R25 rozeta s kvetinovým vzorom 70 x 57

Katalógové číslo:
52521801427
Hmotnosť:
0.356 kg
Objem:
15.6 l
Výrobca:
Marbet
Cena s DPH:
10,90 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
5 ks
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky