Marmoleum v dielcoch Modular Lines Caribbean shore vo formáte štvorcov 25 x 50 cm. Kolekcia Lines je zostavená vo svetlejších - žltých, stredných - hnedých a tmavších - šedých farbách. Rozmery dosiek sú 100 x 25 cm a 100 x 15 cm. Okrem toho sú v ponuke tiež štvorca 50 x 50 cm. 15 individuálnych farieb radených podľa odtieňa a farebného tónu tak, aby utvorili túto úžasnú kolekciu dosiek a štvorcov. Striato je ideálny pre vytváranie prirodzene vyzerajúcich podláh, pekne zoradených do štruktúry rybie kosti, v jednotných farbách alebo v rafinovanom farebnom mixe, s nádychom abstraktných drevín.

Marmoleum Modular je jedinečné v tom, že každý tvar a formát je rezaný samostatne zo základného materiálu. Dobre inštalované dielce k sebe pasujú bez škáry a nie je teda nutné zvárať. Polyesterová rubová strana zaručuje produktu vynikajúcu rozmerovú stálosť a to dokonca aj pri inštalácii na väčšej ploche. Marmoleum Modular je z výroby ošetrené povrchovou úpravou Topshield 2, dvojvrstvovú akrylátovou úpravou na vodnej báze, ktorá materiál chráni pred poškriabaním a špinou. Taktiež zabezpečuje jednoduché čistenie a údržbu. Podlaha si vďaka povrchovej úprave Topshield 2 udržia dlhodobo krásny vzhľad. Táto podlaha je udržateľnú alternatívou ku všetkým dizajnovým dílcovým podlahám, ktoré sú dnes na trhu. S novou povrchovou úpravou Topshield 2 je podlaha pripravená na použitie ihneď po pokládke, nie je potrebné dodatočné osobitné údržba.

Lepenie do mokrého polomokrého lôžka (min. 5 min a max. 25 minút po nanesení lepidla). Štvorce lepíme vždy od prostriedku. Otáčať každý 2. štvorec (smerovosť + vytlačeniu lepidla do škár).

Vzorkovníky podláh Modular môžeme zapožičať.

Parametre

Parameter Popis
Typ Marmoleum
Prevedenie K nalepeniu
Záťaž 43
Vzor Štvorec
Fáza Nie
Tón Stredný
Rozmery 25 x 50
Balenie m2 5
Hrúbka 2,5
Podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m² K/W 0,014
Tepelná vodivosť W/m²K 0,170
Lepenie Áno
Útlm krokového hluku dB ≤ 5 dB

Priložené súbory

Forbo Marmoleum Modular TL.pdf (169 kB)
Technický list

Forbo Marmoleum Modular instalace.pdf (188 kB)
Návod na montáž

Topshield_brochure CZ.pdf (1,18 MB)
Topshield 2

Forbo_Marmoleum_Modular_brochure_CZ.pdf (4,05 MB)
Marmoleum Modular

Forbo_Marmoleum_Modular.pdf (105 kB)

Marmoleum modular.pdf (467 kB)

Marmoleum Modular Lines t5233cg 25 x 50

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Marmoleum s povrchovou úpravou Topshield 2 je extrémne flexibilné podlaha pokiaľ ide o čistenie a údržbu. Nie je potrebné používať žiadnu špeciálnu metódu alebo stroj. V podstate je možné na Forbo Marmoleum používať akýkoľvek spôsob čistenia, ktorý je momentálne dodržiavaný. Systém údržby Forbo floor care je jednoduchá metóda, ktorá môže byť vykonávaná jednoduchým každodenným suchým čistením a pravidelnou údržbou pre zaistenie optimálneho výsledku.

Pravidelné čistenie:

  • Zotrite podlahu plochým mopom s prachovú utierkou alebo vysajte.
  • Odstráňte škvrny a šmuhy pomocou vlhkého mopu.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky