Nástenné 3D lamely Woodele Classic 30*40*2750 sú vyrobené z profilovanej MDF dosky a laminované. Zelené lamely sú elegantným riešením do štýlových miestností. Matná povrchová úprava je pútavá a ľahko sa udržuje.

Dekoračné lamely sú spôsob, ako moderne a štýlovo vyzdobiť interiér, ide o inovatívny spôsob použitia dreva na stenu alebo strop. Woodele Classic dekoračná lamela bola navrhnutá tak, aby vám dala možnosť rozhodnúť o vzhľade, ktorý získate pri montáži, prvky nie sú spojené do panelov, takže ponechávame možnosť voľby rozstupu medzi jednotlivými lamelami. Ďalšou výhodou je stlmenie a odhlučnenie interiéru, v ktorom boli použité, zmenou šírenia zvukových vĺn v interiéri. Výsledný vizuálny efekt nezáleží iba na odtieni dekoračnej lišty, ale podstatný je odtieň pozadia, ktoré môžete voliť z dištančných vložiek rôznych farieb. Klasická kombinácia s bielymi vložkami medzi nimi alebo avantgarda s čiernymi vytvoria dekorácie, ktoré sa len ťažko ľahostajne míňajú.

Medzera medzi lamelami je ľubovoľná (optimálna vzdialenosť je 3 cm), - na 1 bežný meter steny pripadá cca 16-17 lamiel (pri rozstupe 3 cm).

Cena je uvedená za 1 lamelu.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Jednotlivé lamely
Materiál Fóliovaná MDF
Výška mm 40
Šírka mm 30
Dĺžka mm 2750
Použitie Interiér
Lamela 30x40
Rad Classic

Nástenné drevené lamely Woodele 30*40 Fľašová zelená mat

Katalógové číslo:
33105
Hmotnosť:
2.4 kg
Výrobca:
Woodele
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
15,90 €
Množstvo:
3 Ks (8.25 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky