Novinky a články
5. 6. 2018
Vyberáme koberec efektne a efektívne

Vyberáme koberec efektne a efektívne

Koberec miestnosť opticky zútulní a pocitovo i zateplí. Každý druh má ale svoju podstatu a inú funkciu. Preto je dobré sa nad výberom starostlivo zamyslieť a nekúpiť to prvé, čo nám príde pod ruku. Bytový dizajn má svoje pravidlá a vždy nejde len o kombinovaní farieb. Nemusíte mať strach, my vás svetom kobercov a ich výberom prevedieme.

Čítať viac

23. 4. 2018
Ako sa postarať o umelý trávnik?

Ako sa postarať o umelý trávnik?

Umelý trávnik je veľmi výhodný povrch. Nepotrebuje zďaleka toľko starostlivosti ako trávnik živý a vyzerá stále rovnako dobre. Ak sa o neho teda správne staráte. Jeho údržba našťastie nie je príliš zložitá. Dôležitá je dôslednosť a pravidelnosť, jedine tak dosiahnete maximálnu životnosť a udržanie tých správnych vlastností vášho umelého trávnatého povrchu.

Čítať viac

16. 4. 2018
Ako šikovne usporiadať kuchyňu

Ako šikovne usporiadať kuchyňu

Kuchári v reštauráciách sú rýchlikmi a všetko im šliape ako hodinky. Ako je to možné? Áno, sú vyučení, ale tiež majú perfektne usporiadanú kuchyňu. Rovnaký efekt môžete dosiahnuť aj vy doma! Stačí len poznať niekoľko pravidiel a hlavne je pri navrhovaní kuchyne dodržať. Takže ste pripravení stať sa profíkom? Ideme na to!

Čítať viac

19. 3. 2018
Jarná príprava vonkajších priestorov

Jarná príprava vonkajších priestorov

Nielen správne zazimovanie, ale aj opačný proces, teda príprava na jar, je neoddeliteľnou súčasťou úspešnej údržby vašich vonkajších priestorov. Pôda na záhrade sa na jar prebúdza, záhradný nábytok je potreba vysťahovať opäť von a riadne sa postarať o všetky veci, ktoré zostali vonku a podliehali vplyvom neľútostnej zimy. Poďme sa pozrieť ako na to!

Čítať viac

14. 2. 2018
Rolety a žalúzie - vnútorné vs. vonkajšie

Rolety a žalúzie - vnútorné vs. vonkajšie

Počasie sa nám stále predvádza a horúčavy v lete začínajú byť viacej úmornejší. Dobre, že máme tieniacu techniku. Lenže tej existuje veľa druhov a je ťažké sa zorientovať, ktorá je tá najvhodnejšia práve pre vás. Jednoduchá pomoc! Stačí sa pohodlne usadiť a začítať, pretože dnes radíme s výberom vnútorných a vonkajších roliet a žalúzií.

Čítať viac

5. 2. 2018
Nábytok na mieru

Nábytok na mieru

Dôvodov, prečo začať premýšľať o nábytku vyrobenom na mieru, môže byť veľa. Trebárs máte atypický byt, do ktorého je problematické umiestniť stôl štandardných rozmerov. Alebo jednoducho chcete niečo iné, než vám ponúkajú obchody. Možno chcete mať nábytok, o ktorom viete, že ho máte len vy. Tak do toho poďte s nami!

Čítať viac

predchádzajúca12349ďalšia stránka


presmerovat_automaticky