Novinky a články
19. 1. 2018
Ako čistiť žalúzie a rolety

Ako čistiť žalúzie a rolety

Čaká vás veľké upratovanie? Máte už umyté okná, ale zistili ste, že vám je napriek tomu hyzdí špinavé žalúzie alebo rolety? Nemusíte mať obavy, radi vám poradíme, ako je vyčistiť a zhodnotiť tak vašu snahu. A nejde len o pocit čistoty. Pravidelná údržba môže predĺžiť životnosť týchto zariadení!

Čítať viac

14. 12. 2017
Ako zazimovať balkón alebo terasu?

Ako zazimovať balkón alebo terasu?

Chladná zima môže vášmu balkónu či vašej terase poriadne zavariť. Tak ako napríklad o záhradku, aj o tieto vonkajšie priestory je potrebné sa postarať. Prevencia je totiž prvý krok k predĺženiu ich životnosti! My sa teraz mrkneme, ako a ktorým smerom treba tie kroky podniknúť.

Čítať viac

8. 12. 2017
Rady a tipy ako na výber podlahovej lišty

Rady a tipy ako na výber podlahovej lišty

Dnes máme širokú škálu podláh, ktoré môžu zdobiť naše domácnosti. Dokonca nie je problém, aby v každej miestnosti bola podlaha iná! Lenže občas nám môže tento druh kreativity robiť neplechu. Podlaha nemusí dobre priliehať k stene, alebo môžu dokonca vznikať nerovnosti v miestach, kde jedna krytina prechádza vo druhú. Čo s tým? Riešenie môže byť aj príjemné a elegantné, ak použijete podlahovú lištu.

Čítať viac

15. 11. 2017
Ako na obloženie stropu a umelé trámy

Ako na obloženie stropu a umelé trámy

Možno si niektorí z vás pri vyrieknutie slovného spojenia "obloženie stropu" predstavíte stropy v škole, ktoré často dostávali zabrať. Bývali terči vysoko kopnutých lôpt či neveľmi chutných desiat. Uznávam, taká predstava nie je príliš lákavá, preto si ju dnes spoločne nahradíme novú, ktorá nám také bubáky z hlavy zaručene vyženie. Obloženie stropu je totiž doplnkom miestnosti rovnako ako napr. závesy alebo koberec. Čo všetko sa teda na strop dá prilepiť? Čím všetkým sa dajú obohatiť vaše steny? Poďme sa na to mrknúť

Čítať viac

10. 11. 2017
EDEL Bordúry a kusové koberce

EDEL Bordúry a kusové koberce

Koberec v úlohe ako kusový koberec alebo obšitie koberce bordúrou? Vyrobíme Vám koberec, ktorý bude plne zodpovedať Vašim predstavám a požiadavkám. Môžete zvoliť klasické obšitie koberca niťou, textilnů bordúru 1 alebo 5 cm, filcovou bordúru širokú 5 cm, koženú bordúru 5 cm a nakoniec nádherné ukončenie koberce Volume. U textilných, kožených a filcových bordúr si môžete zvoliť farbu. Dodanie kobercov v individuálnych tvaroch a rozmeroch (obdĺžniky, štvorce, kruhy, elipsy, ...) sú limitované maximálnym rozmerom jednej strany 400 cm. Bordúry obsahujú aj podložku, ktorá chráni koberec aby nekĺzal a nepoškrabal podlahu pod kobercom. Výnimku tvoria koberce, ktoré sú obšité štandardné niťou. Tolerancia rozmerov pri výrobe 1-2 cm.

Čítať viac

8. 11. 2017
Ako vybrať podlahu pre malé deti

Ako vybrať podlahu pre malé deti

Dnešná doba nám dáva nespočetné množstvo možností. Môžete to vnímať ako výhodu, že máte z čoho vyberať, alebo naopak nevýhodu, pretože sa prestávate v tak širokej škále orientovať. Obzvlášť pre naše deti chceme vždy len to najlepšie, je to predsa ľudská prirodzenosť. Potom však stojíme pred otázkou, čo im šupnúť pod nožičky do izbičky. A teraz babo raď! A ak žiadnu práve nemáte po ruke, skúste to s naším článkom.

Čítať viac

predchádzajúca123459ďalšia stránka


presmerovat_automaticky