Novinky a články
19. 1. 2018
Ako čistiť žalúzie a rolety

Ako čistiť žalúzie a rolety

Čaká vás veľké upratovanie? Máte už umyté okná, ale zistili ste, že vám je napriek tomu hyzdí špinavé žalúzie alebo rolety? Nemusíte mať obavy, radi vám poradíme, ako je vyčistiť a zhodnotiť tak vašu snahu. A nejde len o pocit čistoty. Pravidelná údržba môže predĺžiť životnosť týchto zariadení!

Čítať viac

8. 1. 2018
Maľovanie bytu v zime? A prečo nie!

Maľovanie bytu v zime? A prečo nie!

Je pravda, že keď sa plánuje maľovanie, často to odpadne štýlom: necháme to na jar. To ale, vážení priatelia, vôbec nie je nutné. Maľovať sa dá totiž dosť dobre aj v zime. Niektorí odborníci dokonca tvrdia, že je zima vhodnejšie obdobie. Poďme sa teda pozrieť, ako na to.

Čítať viac

21. 12. 2017
Rady a tipy pre sťahovanie

Rady a tipy pre sťahovanie

Sťahovanie - veľký životný míľnik. Prináša veľa vecí: dlhé prípravy, hromadu nervov, ale i napríklad nové začiatky. Všetky tie zlé veci možno ale eliminovať a celú operáciu vykonať hladko. Nie je to ani tak zložité, stačí si na to len sadnúť, poriadne to premyslieť a inšpirovať sa v našom článku!

Čítať viac

14. 12. 2017
Ako zazimovať balkón alebo terasu?

Ako zazimovať balkón alebo terasu?

Chladná zima môže vášmu balkónu či vašej terase poriadne zavariť. Tak ako napríklad o záhradku, aj o tieto vonkajšie priestory je potrebné sa postarať. Prevencia je totiž prvý krok k predĺženiu ich životnosti! My sa teraz mrkneme, ako a ktorým smerom treba tie kroky podniknúť.

Čítať viac

8. 12. 2017
Rady a tipy ako na výber podlahovej lišty

Rady a tipy ako na výber podlahovej lišty

Dnes máme širokú škálu podláh, ktoré môžu zdobiť naše domácnosti. Dokonca nie je problém, aby v každej miestnosti bola podlaha iná! Lenže občas nám môže tento druh kreativity robiť neplechu. Podlaha nemusí dobre priliehať k stene, alebo môžu dokonca vznikať nerovnosti v miestach, kde jedna krytina prechádza vo druhú. Čo s tým? Riešenie môže byť aj príjemné a elegantné, ak použijete podlahovú lištu.

Čítať viac

4. 12. 2017
Ako postaviť plot Silvadec

Ako postaviť plot Silvadec

O tom, že sme zaradili do našej ponuky ploty a plotové systémy Silvadec, sme vás už informovali. Veríme, že vás práve táto firma zaujala a uvažujete o kúpe, alebo ste dokonca už rozhodnutí! A keďže aj ekologický plot je nutné postaviť, povieme si ako na to. Nemusíte sa ničoho báť, spoločnými silami to iste zvládneme.

Čítať viac

predchádzajúca123451012ďalšia stránka


presmerovat_automaticky