Novinky a články
11. 9. 2013
Ako vybrať tu správnu podlahu

Ako vybrať tu správnu podlahu

Potrebujete do svojho domu či bytu vybrať podlahu a nie ste si istí, ktorá pre vás bude najlepšia? Pripravili sme pre vás prehľad typov podlahové krytiny z hľadiska najčastejšie používaných materiálov a jeho vlastností, aby pre vás bol výber podlahy ľahšie.

Čítať viac

11. 9. 2013
Ako sa starať o olejovanú drevenú podlahu

Ako sa starať o olejovanú drevenú podlahu

Chcete, aby vaša novo urobená olejovaná alebo voskovaná drevená podlahu vydržala čo najdlhšie? Kľúčom k dokonalému vzhľadu a dlhej životnosti vašej drevenej podlahy je pravidelná údržba s použitím vhodných čistiacich prostriedkov na voskované alebo olejované drevené podlahy. Iba tak si vaše drevená podlaha uchová krásny vzhľad po dlhú radu rokov. Nižšie nájdete odporúčania na bežnú i špeciálnu starostlivosť o vašu drevenú podlahu s olejovanú alebo voskovanou povrchovou úpravou.

Čítať viac

4. 9. 2013
PR Rozdiel medzi roletami a žalúziami

PR Rozdiel medzi roletami a žalúziami

Rolety a žalúzie si mnohokrát ľudia pletú a pod pojem rolety zahŕňajú aj žalúzie alebo naopak. Oba typy tieniacich prvkov sa používajú vonku i vo vnútri - my sa zameriame na interiérové rolety a žalúzie. Aké sú medzi nimi rozdiely?

Čítať viac

21. 8. 2013
PR Rozdelenie vnútorných roliet

PR Rozdelenie vnútorných roliet

Rolety sú stále obľúbenejším prvkom interiéru predovšetkým pre svoju funkčnosť. Slnečné žiarenie buď rozptyľujú a tlmí alebo dokážu miestnosť úplne zatemniť. Fungujú aj ako termoizolácie. Tým že zabraňujú úniku tepla z miestnosti, dokážu ušetriť náklady na vykurovanie. V lete naopak bránia v prístupe nadmerného tepla do miestnosti. Vďaka širokému výberu látkových dekorov a použitie stále obľúbenejších prírodných materiálov vnútorné rolety elegantne dotvára celkový vzhľad a atmosféru interiéru. Každý si tak môže vybrať roletu presne podľa svojich potrieb a predstáv.

Čítať viac

predchádzajúca1789


presmerovat_automaticky