Juta a.s. - Kráľ medzi umelými trávnikmi a trávou

25. 6. 2014

JUTA a. s.

JUTA a.s. je renomovaná spoločnosť, ktorá má dlhoročnú tradíciu v obore výroby netkaných textílií, polypropylénových a polyetylénových tkanín.

Firma sídli v Dvore Králové nad Labem.

Počas svojej viac ako šesťdesiatročnej existencie si JUTA a.s. vybudovala silnú pozíciu na Českom, Európskom i celosvetovom trhu. Svoj úspech vystavala na kvalitných produktoch a službách.

V roku 2005 sa výrobný podnik Juta a.s. začal venovať novému projektu výroby umelej trávy a od roku 2008 s ňou vstúpil na trh. Vďaka kvalite sa stali umelé trávniky JUTAgrass® jedným z hlavných a vyhľadávaných produktov tejto spoločnosti.

Vyberte si v našom sortimente
umelé trávníky JUTA a. s.

Juta a. s. je s JUTAgrass členom ESTO

Dôkazom kvality umelých trávnikov JUTAgrass® je členstvo v asociácii výrobkov športových trávnikov ESTO. Ďalej potom napríklad obdržaní licencie FIFA (Medzinárodnej futbalovej federácie). Táto licencia dokladá, že umelá tráva JUTAgrass® je vysoko kvalitná a na jej povrchu sa môžu odohrávať medzinárodné futbalové zápasy.

Ďalšie licencie a certifikáty

Spoločnosť JUTA a.s. sa však môže pýšiť ešte niekoľkými ďalšími certifikáty. Zo športových radov získala certifikát na vybrané umelé trávniky od Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF). Nezabudlo sa ani na najmenšie a vyrába sa špeciálnu umelú trávu pre detské ihriská, na ktorú tiež získala certifikáciu (HIC).

A týmto výpočtom spoločnosť JUTA a.s. nekončí, pretože vlastní aj certifikáty ISO a OHSAS, čo znamená, že výroba umelej trávy prebieha v certifikovanom systéme riadenia kvality.

Vlastné laboratórium a skúšobňa

Garancia kvality je pre spoločnosť Juta a.s. zaväzujúcim pojmom. Preto má svoju vlastnú laboratórium a skúšobňu, v ktorých testuje trávniky najmä na odolnosť a životnosť.

Dvojitá kontrola a nezávislosť testov

JUTA a.s. dokáže zabezpečiť aj nezávislosť testov, pretože spolupracuje s akreditovanými Európskymi laboratóriami, kam posiela svoje výrobky a overuje tak výsledky vlastných skúšok.

Použitie umelých trávnikov Juta

JUTAgrass®  ponúka umelé trávniky, ktoré majú široké využitie. Od malých záhrad po veľké futbalové ihriská. Špecializujú sa najmä na:

  • športové trávniky - futbalové, tenisové, hokejové, multišportové
  • detské ihriská - spolu s tlmiacou podložkou vytvára bezpečný a upravený povrch na hranie
  • pre terénne úpravy - okolo bazénov, na záhrady, terasy, balkóny

Nielen pre dekoratívne účely boli vyvinuté trávniky JUTAfloor®, ktoré zachovávajú kvalitatívne vlastnosti JUTAgrass®, spĺňajú požiadavky na praktickosť a kvalitu, ale majú aj dekoratívne vlastnosti, pretože vyrábaný v rôznych farbách.

Garantujeme spoľahlivý bezpečný nákup

Tovar u nás v e-shope je skladom, vyberte si z ponuky umělých trávníků JUTAgrass, v ponuke máme:

  • umelou trávu Party šrke 2m alebo 4m
  • umelou trávu Virgin Olive v šírke 2m alebo 4m

Diskusia


Novinka ešte nebola komentovaná, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image  
* povinné položky

*  
presmerovat_automaticky