Novinka - ploty a systémy Silvadec!

27. 11. 2017

Náš sortiment pre vás chceme stále obnovovať, aby ste mali vždy k dispozícii čo najväčšiu paletu produktov pre vaše domčeky i bytíku. Aj preto sme zaradili do našej ponuky ploty a plotové systémy firmy Silvadec, ktoré by sme vám chceli prostredníctvom tohto článku predstaviť.

 

Dámy a páni, firma Silvadec!

Než sa začneme baviť o konkrétnych výrobkoch, ktoré sme naskladnili, poďme si niečo povedať o ich materskej spoločnosti - firme Silvadec. Tá vyrába terasy, ploty, obklady atď., skrátka vybavenie vonkajších priestorov. A to všetko z kompozitného dreva. A teraz, čo to je?

Kompozitnému drevu sa tiež niekedy hovorí "vyrobené", pretože ono skutočne také je. Skladá sa umelo z kúskov skutočného dreva, takže nevzniká nová hmota, ale štruktúra, alebo ak chcete, rozloženie. Vďaka tomu má však vlastnosti, o ktorých sa klasickému prírodnému drevu môže nechať len snívať!

Tento francúzsky výrobca má na trhu 15-ročné skúsenosti. Zameriava sa nielen na kvalitu a výdrž svojich materiálov, ale aj na estetickú stránku, pretože veľmi dobre vie, že pre zákazníkov sú dôležité obe dve stránky. Navyše dokonale spĺňajú všetky bezpečnostné prvky, sú totiž oveľa spoľahlivejšie než klasické drevo.

A je tu ešte jedna nesmierna výhoda. Ako dôkaz svoje kvality poskytuje firma Silvadec záruku 25 rokov na všetky svoje výrobky!

 

Ploty Silvadec

 

Vlastnosti kompozitného dreva

Kompozitné drevo je ekologický materiál, takže jeho výroba ani nezaťažuje životné prostredie, nieto aby mu škodila. Spracováva totiž zvyšky dreva, ktoré by inak využitie nenašli. Navyše je možné ho po použití znovu recyklovať, pretože neobsahuje žiadne lepidla. Aj týmto procesom sa spomínaná spoločnosť sama zaoberá.

Na životné prostredie táto firma myslí každou sekundou svojej existencie, čo nezostalo bez povšimnutia, a roku 2014 bola ocenená certifikátom ISO 14001. Uznanie sa tiež Silvadec dostalo od Agentúry pre životné prostredie a nakladanie s energiou (ADEME), ktoré jej kompozitný drevo označuje za značného pomocníka v boji proti odlesňovaniu našej planéty.

Materiály firmy Silvadec sú zo 2/3 vyrobené z drevenej múčky a do 100% sú doplnené polyetylénom. Vďaka svojej štruktúre znesú aj horšie podmienky. Technické parametre má priamo brilantné. Vďaka tomu disponuje týmito vlastnosťami:

  • odolnosť voči hnilobe, UV žiarenie, chlóru a mrazu
  • ľahká údržba
  • nevybledne
  • neštiepi sa
  • nešmýkajú
  • nie je potrebné používať moridlá

 

Ploty Silvadec

Ploty a plotové systémy Silvadec

Poďme sa teda pobaviť o tom, čo nájdete v našej ponuke, a to sú predovšetkým ploty a plotové systémy WPC Silvadec. Na tento účel má spoločnosť vyhradené 2 rady dosiek: Atmosphere . Prednosti týchto WPC plotov sú nasledovné:

  • Dajú sa zladiť s terasou od firmy Silvedac - čo rozhodne nie je na zahodenie. Jednota v určitých prvkoch zaručuje eleganciu a štýl a presne toho chceme na svojej záhrade dosiahnuť.
  • Odolnosť - tieto ploty sú schopné vydržať aj poryvy vetra o rýchlosti 120 km / h!
  • Vlastný design - môžete si vzhľad vášho plota či zásteny navrhnúť sami a samotný drevoplast môžete obohatiť o obojstranné dekoratívne okno s rôznymi vzormi, a to zo skla alebo z hliníka. Je možné tiež zakomponovať do Silvadec plota aj LED osvetlenie!
  • 10 ročná záruka na stĺpiky - áno, čítate dobre, na stĺpiky pokryté hliníkovou vrstvou sa vzťahuje záruka 10 rokov!

Pevne veríme, že vás tento výrobca oslovil. Ak sa tak stalo, rýchlo do nášho e-shopu, kde nájdete všetky komponenty potrebné na zostavenie vášho plotu či zásteny a začnite pracovať na svojej vlastnej záhrade. Nech sa dielo darí!


Diskusia


Novinka ešte nebola komentovaná, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image  
* povinné položky

*  
presmerovat_automaticky