Žhavá novinka: Moderné laminátové podlahy Creativ´ s francúzskym šarmom

12. 10. 2016Už ste videli novú radu laminátových podlah Creativ´ s francúzskym šarmom? Lamely rady Creativ´ sú navrhnuté tak, aby mohli byť uložené v obrovskom počte kombinácií. Umožňujú vám ukladať do jednej miestnosti lamely rôznych dĺžok a šírok, vrátane položenia do klasického stromčeku alebo do moderného rebríkového vzoru. Vybrať si tak môžete svoj typ podlahy podľa vlastného návrhu s prihliadnutím k tvaru a veľkosti svojich miestností. S radou Creativ´ máte naozaj veľa možností, ako položiť svoju podlahu.
 

Tradičnému položeniu do stromčeku ešte neodzvonilo

Rada laminátových podláh Creativ´ Herringbone Solid+ s položením do stromčeku veľmi vydarene napodobňuje drevenú kefovú podlahu ošetrenú prírodným olejem. Aj napriek tomu, že sa jedná o bežne používaný vzor položenia podlahy, nebojte sa ho použiť. Pôsobí veľmi príjemne a vďaka nádychu symetrie a vhodne zvolenému zariadeniu interiéru môže vytvoriť atypické, útulné prostredie.Laminátová podlaha Creativ Herringbone Solid+

Potrebujete k tomu vždy ľavú a pravú lamelu (každá strana sa predáva zvlášť v balení). Vďaka hrúbke 12 mm, zvýšenej hlukovej izolácii, vodeodolnej nosnej doske a mikrozrazeným hranám na všetkých štyroch stranách môžete túto podlahu umiestniť do silne namáhaných priestorov.
 

Vyskúšajte originálne položenie podlahy alá rebrík

Rada Creativ Ladder Pattern umožňuje položenie do nevšedného rebríkového vzoru. Pozdĺžne lamely Perspectiv´ položené v pozdĺžnom smere za sebou a k nim kolmo položené priečne lamely Echelle dodajú vášmu interiéru pečať výnimočnosti. Celý tento dekor vzhľadovo pripomína „priečky rebríku“. Podlaha je konštruovaná pre maximálnu komerčnú záťaž (zvýšená odolnosť proti oteru AC6/33), takže sa nemusíte vôbec obávať škrabancov aj od naozaj veľkých domácich štvornohých miláčikov.
 

Laminátová podlaha Creativ Ladder Pattern


Nebojte sa kombinovať a experimentovať!

Výhodou laminátových podláh rady Creativ´ je, že ich môžete inštalovať samostatne alebo skombinovať viac šírok a dĺžok. Môžete tak vytvoriť veľmi originálne a jedinečné vzory. Do tejto rady spadajú laminátové podlahy:

 • Elite - najširšia rozmerová rada 210 x 1286 mm,
 • Harmony - zúžená rozmerová rada 168 x 1286 mm,
 • Elegance 128 - najužšia rozmerová rada 139 x 1286 mm,
 • Elegance 85 - najužšia a druhá najkratšia rozmerová rada 139 x 850 mm,
 • Elegance 63 - najužšia a najkratšia rozmerová rada 139 x 630 mm.
   

Možnosti položenia
Nová rada laminátových podláh Creativ´ pôsobí nadčasovo, moderne a vďaka jej pestrej škále možností môžete vytvoriť interiér presne podľa vašich predstáv. Pokiaľ stále váhate, ktorú podlahu zvoliť, nahliadnite do našej ponuky. Nájdete v nej tiež vinylové, drevené, korkové a PVC podlahy.


Diskusia


 • Autor: janka

  Dátum: 21. 7. 2018


  dobry....da sa hociaka laminatova podlaha ukladat do stromceka, diky za info
 • Autor: Václav Urban

  Dátum: 23. 7. 2018


  Pokládka do stromčeka a pod sa nedá realizovať pri každej podlahe, pretože to neumožňujú jej zámky. Musí ísť o špeciál, ako v tomto prípade.

Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image  
* povinné položky

*  
presmerovat_automaticky