Profilpas Procorner 076/SF/40 Mosadz leštená je profil používaný predovšetkým pre ochranu vonkajších rohov obkladov a ako dekoratívne ukončenie už existujúcich povrchov. Pripevnenie sa vykonáva za použitia vhodných lepidiel. Odporúča sa použitie v prostredí s intenzívnym priechody (verejné kancelárie, obchodné priestory, školy, nemocnice, apod.) A kdekoľvek hrozí nebezpečenstvo poškodenia rohu obkladu pri prejazde vozíka, lôžok a pod.

Parametre

Parameter Popis
Délka mm 2700
Šírka mm 40
Výška mm 40
Hrúbka mm 1
Povrch Leštený
Pripevneníe Lepenie
Dekor Mosadz
Materiál Mosadz
Vhodné Interiér
Profil 40x40

Priložené súbory

Procorner-M.pdf (689 kB)
Technický list Aj

Ochranný roh 076/SF/40 Mosadz leštená 40x40

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Lesklá mosadz: Zliatina CW624N UNI EN 12167
Profily sú realizované extrúziou a následným mechanickým leštením. Vonkajší povrch musí byť chránený pred odieraním a trením. Majú dobrú odolnosť proti chemickým a mechanickým vplyvom. Viditeľné časti z mosadze napriek tomu podliehajú oxidácii, vplyvom ktorej sa vytvára povrchová vrstva. Pri výraznej atmosférickej vlhkosti či silnému pôsobeniu korozívnych činiteľov mosadz podlieha zvýšenej oxidácii a na povrchu sa môžu vytvárať škvrny. V prípade potreby môže byť pôvodný vzhľad vrátený špeciálnymi brúsnymi a leštiacimi prípravkami.

Hliník, Mosadz, Nerez oceľ INOX AISI 304 - DIN 1.4301 nie sú odolné proti všetkým chemickým látkam, preto je nutné zamedziť, aby prišli do styku s agresívnymi prípravkami ako je kyselina soľná (HCl) a kyselina fosforečná (H3PO4).

Mosadz nevyžaduje zvláštnu údržbu: možno ju čistiť pomocou liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravkov, s výnimkou prípravku na kyslé báze. Používa sa voda s prídavkom neutrálnych čistiacich prípravkov a nakoniec je nutné opláchnuť čistou vodou. Nepoužívajte abrazívne špongie alebo handričky, ktoré môžu poškodiť povrch. Na údržbu používajte bežne predávaná leštidla.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky