Stropná lišta Orac Decor CX110 ponúka tenký moderný design za skvelú cenu. Vyberte si tento dizajn, aby ste vytvorili viktoriánsky štýl v miniatúre, obzvlášť vhodný do moderných domácností s minimálnou výškou stropu. Ohybná verzia lišty je CX110F.

Stropné lišty Orac CX sú vyrobené z Duropolyméru, čo je extrudovaný syntetický polymér, ktorý spĺňa najvyššie štandardy z hľadiska odolnosti, nárazuvzdornosti, nízkej hmotnosti a vysokej tuhosti. Materiál je brositeľný a rozmerovo stabilný, ľahko pretierateľný a z výroby opatrený základným náterom a pripravený na finálnu povrchovú úpravu. Stačí jedna vrstva kvalitnej farby, pretože Duropolymér farbu neabsorbuje. Lišty k stropu pre exteriérové použitie musia byť lišty natreté vhodným náterom.

Duropolymér je možné použiť v exteriéri a vo vlhkom prostredí, ako sú bazény, kuchyne a kúpeľne. Dá sa ľahko rezať bežnou pílou na drevo. Orac Duropolymer sa vytvára zahriatím a vytláčaním cez formy. Pretlačením polyméru formou, materiál reaguje s kyslíkom a vytvára rad rôznych tvarov a veľkostí.

Parametre

Parameter Popis
Ohybná Nie
Prevedenie Stropné
Materiál Duropolymer
Pretierateľná Áno
Výška mm 45
Šírka mm 41
Dĺžka mm 2000
Výška do mm 50
Farba Biela
Typ Lišta
Hustota kg/m³ 220 > 420
Vodeodolnosť Áno
Tvrdosť 27
Použitie Exterier, Interier
Absorbcia vody < 0,1 % po 24 hodinách

Priložené súbory

Duropolymer.pdf (477 kB)
Stiahnite si materiálový list

Stropni listy cs.pdf (2,24 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Orac Decor CX110 stropná lišta

Katalógové číslo:
CX110
Hmotnosť:
0.321 kg
Výrobca:
ORAC
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
15,30 €
Množstvo:
46 Ks (92 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

Orac Decor je luxusná značka interiérových dekorácií, ktorá do všetkých svojich produktov prináša inovácie, kreativitu, eleganciu a špičkovú kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobreží Belgicka, je výrobca vysoko kvalitných ozdobných ornamentov od roku 1970 a rýchlo rozvinula do najinovatívnejšieho výrobcu ozdobných ornamentov na svete. Stropné a podlahové lišty, obklady Orac Decor sa vyrábajú z vysoko kvalitných polymérov Purotouch - vysoko kvalitný polyuretán vysokej hustoty, Duropolymér - extrudovaný nárazuvzdorný polymér a kombinujú odolnosť, spracovateľnosť a kvalitu syntetických materiálov.

Orac Decor dôsledne znižuje ekologickú stopu av roku 2021 sa stal CO2 neutrálny. 70% obalov výrobkov tvorí recyklovaný materiál. Vo výrobkoch Orac sa používa 12% recyklovaných alebo biologických surovín. Všetky profily a lepidlá Orac sú VOC A+ certifikované a teda 100% bez toxínov. Sú tiež v súlade s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorácie Orac neobsahujú azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Kalkulátor spotreby lepidiel Orac

 

 

Lišta sa lepí k stene v interiéri lepidlom Orac DecoFix Pro, lepenie líšt k sebe v spoji lepidlom Orac DecoFix Ultra FX400, lepidlo pre spoje je k dispozícii v kartuši 270 ml. Povrch musí byť čistý, suchý a bez prachu. Odstráňte všetky farby a tapety zo stien. Na vnútorné použitie a porézne povrchy (nie pre vlhké priestory alebo exteriér). Pre vlhké priestory a exteriér použite lepidlo Orac DecoFix Power 290 ml (FDP700). Na škáry, praskliny a dokončenie použite tmel FL300 Deco Filler.

Spotreba lepididiel Orac:

  • FDP500 INTERIÉR - 310 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FDP600 INTERIÉR - 4200 ml | 65 > 110 metrov lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR AJ EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrov lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrov lišty

Podobný tovarVideá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky