Tranparentná plissé žalúzia Coco na mieru, je vyrobená zo štruktúrovanej látky s gramážou 143 g/m2 a hrúbkou samotnej látky 0,39 mm. Látka je vhodná pre použitie aj vo vlhkých priestoroch. Plisované žalúzie ponúka sťahovanie zo zhora - nadol alebo oboma smermi, kedy nájdete optimálnu pozíciu tienenia. Sťahovanie a rozťahovanie plissé žalúzií prebieha pomocou bočného vedenia provázkového mechanizmu, kedy povrázky sú upevnené podľa zvoleného spôsobu montáže na zasklievacie lište alebo za príplatok na ráme okna.

Najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob ovládania nájdete u plisovaných žalúzií. Pomocou madla umiestneného na hliníkovom profile s magnetickým zámkom Easy Click, a oboch koncoch žalúzie, jednoducho zatiahnete a plisé žalúzie zostane tak, ako ste ju nastavili. Základná farba profilu je biela, príplatkove je možných ďalších 13 dekorov profilov.

Plissé žalúzie zaberajú malý priestor nielen v zloženom stave. Perfektne sa hodí do priestorovo obmedzené zasklievacej lišty, takže neobmedzujú uhol otvorenia okien alebo dverí. Jednoduchá montáž a demontáž, napr. pri čistení okien. Látky pre plisované žalúzie sú vyrobené z impregnovaných a antistatických materiálov, odolné voči nečistotám, prachu, slnečnému svetlu a UV žiareniu.

Vzorkovník môžeme požičať.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Transparentné
Výroba Na mieru
Montáž na Okno
Typ Plissé
Farba Béžová
Odtieň 209
Rada Coco
Materiál látky 100% PES
Hrúbka tkaniny mm 0,39
Gramáž tkaniny g/m2 143
Stálofarebnosť látky 5-7
Odraz svetla % 36
Absorpcia svetla % 41
Priepustnosť svetla % 23
Min. - Max. šírka cm 30 - 130
Min. - Max. výška cm 60 - 220

Priložené súbory

Plisa-Cosimo-One.pdf (6,47 MB)
Návod na montáž

Plissé žalúzie Coco 209 na mieru

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky