Tranparentná plissé žalúzia Fiore na mieru, je vyrobená z látky s gramážou 80 g/m2 a hrúbkou samotnej látky 0,25 mm. Mimoriadna konštrukcie látky, v ktorej sa striedajú mierne priehľadné časti s čisto priehľadnými. Toto prispieva k pôsobivým svetelným efektom vo vašej domácnosti. Môžete ju použiť v kúpeľni a kuchyni, pretože je vhodná aj pre vlhké priestory. Plisované žalúzie ponúka sťahovanie zo zhora - nadol alebo oboma smermi, kedy nájdete optimálnu pozíciu tienenia. Sťahovanie a rozťahovanie plissé žalúzií prebieha pomocou bočného vedenia provázkového mechanizmu, kedy povrázky sú upevnené podľa zvoleného spôsobu montáže na zasklievacie lište alebo za príplatok na ráme okna.

Najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob ovládania nájdete u plisovaných žalúzií. Pomocou madla umiestneného na hliníkovom profile s magnetickým zámkom Easy Click, a oboch koncoch žalúzie, jednoducho zatiahnete a plisé žalúzie zostane tak, ako ste ju nastavili. Základná farba profilu je biela, príplatkove je možných ďalších 13 dekorov profilov.

Plissé žalúzie zaberajú malý priestor nielen v zloženom stave. Perfektne sa hodí do priestorovo obmedzené zasklievacej lišty, takže neobmedzujú uhol otvorenia okien alebo dverí. Jednoduchá montáž a demontáž, napr. pri čistení okien. Látky pre plisované žalúzie sú vyrobené z impregnovaných a antistatických materiálov, odolné voči nečistotám, prachu, slnečnému svetlu a UV žiareniu.

Vzorkovník môžeme požičať.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Transparentné
Výroba Na mieru
Montáž na Okno
Typ Plissé
Šírka látky cm 25 - 170
Výška cm 40 - 220
Farba Sivá
Odtieň 2063
Rada Fiore
Materiál látky 100% PES
Hrúbka tkaniny mm 0,25
Gramáž tkaniny g/m2 80
Stálofarebnosť látky 5-6
Odraz svetla % 34
Absorpcia svetla % 6
Priepustnosť svetla % 60

Priložené súbory

Plisa-Cosimo-One.pdf (6,47 MB)
Návod na montáž

Plissé žalúzie Fiore 2063 na mieru

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Ako pracuje Plissé žalúzie


Zameranie Plissé žalúzie


Montáž Plissé žalúzie

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky