UNIFLOOR je univerzálna podlahová krytina pre akcie, ktorá môže byť použitá pre vnútorné podlahy a vonkajšie pódia ako prenosná podlaha. Pódiovú podlahu Unifloor je možné pokladať bez lepidla, čo je dôležité najmä pri krátkych jednorazových akciách. Veľká škála farieb vám umožní nájsť možnosť výzdoby priestoru v akomkoľvek štýle. Matný povrch nebude rušiť odlesky. Penový podklad v kombinácii s pevným povrchom poskytuje dobré odpruženie a protišmykový výkon.

Ideálne pre rôzne dočasné akcie, výstavy, módne prehliadky, pódia a pohyblivé scény. Veľmi odolná a ľahko udržiavateľná. Vrstva zo sklených vlákien zabraňuje deformácii a strate lineárnych rozmerov, zaručuje integritu a pevnosť. Vyrobené bezftalátovou technológiou Solvent - free, antibakteriálne a fungicídne ošetrenie, bez obsahu rozpúšťadiel a ťažkých kovov.

Parametre

Parameter Popis
Rada Unifloor
Použitie Show
Filc Nie
Šírka role m 2
Dĺžka role m 25
Hrúbka mm 2
Nášľapná vrstva mm 0,35
Podlahové vykurovanie Áno
Odolnosť proti bodovému zaťaženiu ≤ 0,35
Protišmykľavost DIN 51130 DS
Vzor UNI
Požiarna klasifikácia Cfl S1
Farebná stálosť > 6
Hustota g/m² 1300
Plastifikátory Bez ftalátov
VOC emisie, trieda A+
Emisie formaldehydu µg/m³ E1
Recyklovateľnosť 100%
Požadované vlastnosti Prenosné
Pokládka Voľne položené
Dekor UNI
Farba Krémová
Použitie Interiér aj exteriér

Priložené súbory

GRABO_MONTAGE_SHOW_CZ.pdf (3,67 MB)
Návod na inštaláciu

Unifloor.pdf (66 kB)
Stiahnite si technické údaje

Pódiová podlaha Unifloor 3110 rola 50 m²

Katalógové číslo:
10034860928
Hmotnosť:
130 kg
Výrobca:
Grabo
Cena s DPH:
999,20 €
Dostupnosť:
3 - 4 týždne
rola

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Upozornenie

Fotografie podlahy sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie podlahy. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky podlah. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že podlaha môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach podlahy nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Tolerancia rozmerov podľa normy STN 74 4505 je tolerancia 1%, tzn. že rola šírka 4 metre môže mať skutočnú šírku 396 - 404 cm.

Návinky: Papierové rúrky, na ktorých je rolka navinutá, aby sa PVC pri preprave "nezlomilo", neúčtujeme a sú u nás ZADARMO. Konce každej rolky sú opatrené zvýšenou ochranou a celá rolka je zabalená do ochrannej fólie.

Copyright: floorwood.cz je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám podláh.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky