Prechodová lišta Profilpas Profix Thin Z/4 pre pokládku plávajúcich vinylových podláh LVT od 4 do 6 mm. Lišta musí byť zacvaknuta do plastovej základne PT/4. Lišta je vyrobená z hliníka s povrchovou úpravou Alcrom Plus, čo je systém inovatívne digitálnej tlače na výrobu profilov.

Parametre

Parameter Popis
Typ Narážacie
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šírka mm 30
Pre hrúbku materiáli do mm 4-6
Povrch Fólie s dekorom kameňa
Pripevneníe Privŕtanie, lepenie
Dekor Dlažba
Vhodné Pre vinyl
Profil Plochá
Vinyl Plávajúci

Prechodová lišta pre vinyl Profix Thin Z/4 Alcrom Plus 1108

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Hliník potiahnutý fóliou Alcrom Plus: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6463 T6). Profily sú vyrobené extrúziou. Fólia Alcrom Plus je na profily nalepená. Je odolná proti poškodeniu. Vyrába sa v mnohých farbách, odtieňoch dreva, dlažby a kameňa.

Starostlivosť a údržba: Táto povrchová úprava nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu, pretože je ľahko čistiteľná alkoholom zriedeným vo vode alebo normálnym čistiacim prostriedkom, ktorý nie je kyslý alebo zásaditý na báze vody, tiež zriedený vodou. Použite neabrazívny špongiu alebo látku, aby ste zabránili poškriabaniu na povrchu. Hliníkové profily s fóliou nie je možné rezať "flexou" - rozbrusovacím kotúčom. Pri reze sa hliník nadmerne zahrieva a dochádza k deformácii fólie. Preto, aby bol rez čistý a hladký, je potreba profily rezať pokosovú pílou s kotúčom na hliník, alebo použiť ručné pílku na železo.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky