Záťažové PVC Grabo Cosmos s triedou záťaže 42 a hrúbkou nášľapnej vrstvy 0,50 mm. Rada záťažových PVC podláh Grabo Cosmos je vhodná do kuchýň, kancelárii, obchodu, chodieb a všade tam, kde je potrebná zvýšená odolnosť podlahovej krytiny. Podlahová krytina je určená aj pre komerčné priestory so strednou a ľahkou priemyselnou záťažou v stredne ťažkej premávke. Podlaha neobsahuje ftaláty.

Preventívne opatrenie:
Podstatná časť všetkých nečistôt môže byť minimalizovaná použitím čistiacich rohožiek pred vchodom a čistiacich zón vo vstupnej časti bytu. Tieto čistiace zóny je nutné zaradiť do systému bežného čistenia, aby dlhodobo spĺňali svoju funkciu.

Čistenie po ukončení stavebných prací:
Novo položená krytina musí byť pred používaním dôkladne základne vyčistená, aby boli odstránené všetky zbytky výrobných a montážnych nečistôt. Na tento druh čistenia použijeme CC-Základný čistiaci prípravok R zriedený vodou v pomere 1:5 až 1:10. Pri slabom znečistení môžeme koncentráciu upraviť stupňa znečistenia. Čistiaci roztok nanesieme na podlahu a po asi 10 minútach pôsobenia celú plochu očistite kefou.   

Odstránenie škvŕn a rýh od gumených podrážok:
Nepoddajné škvrny a ryhy od gumených podrážok, ktoré nevieme odstrániť pri bežnom čistení a ošetrení podlahy, odstránime prípravkom CC-Elatex pomocou utierky  alebo jemného bieleho padu. Vzhľadom k tomu, že tento produkt rozpúšťa aj ochranné vrstvy, je nutné vyčistené miesto po odstránení škvrny a zbytku prípravku  ošetriť utierkou namočenou v tomto produkte, po ktorom sa vytvorí nová ochranná vrstva. Škvrny odstraňujeme podľa možnosti neodkladne, pretože niektoré  druhy škvŕn môže po zostarnutí migrovať do povrchu a ich úplne odstránenie bude obťažne alebo nemožné.

Parametre

Parameter Popis
Rada Cosmos
Použitie Záťažové
Filc Nie
Šírka role m 4
Odtieň Stredný
Hrúbka mm 2,2
Nášľapná vrstva mm 0,50
Trieda záťaže 42
Podlahové vykurovanie Áno
Protišmykľavost DIN 51130 DS
Vzor Stredná doska
Šírka lamely vzoru cm Mix
Požiarna klasifikácia Cfl S1
Odolnosť pre stoličky na kolieskach EN 425
Farebná stálosť ≥ 6
Hustota g/m² 2100

Priložené súbory

TL-Cosmos.pdf (432 kB)

PVC podlaha Cosmos 4235-483 šírka 4m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky