PVC podlaha Tarkett Noblesse v šírke rolky 3 m. Nášľapná vrstva 0,35 mm s PU Extrame nešpinivou a protskluznou úpravou povrchu radí vinylovú podlahu do záťažové triedy 32, umožňujúce umiestnenie do obytných priestorov so silným zaťažením a do komerčných priestorov so stredným zaťažením.

Celková hrúbka tejto pvc podlahy je 2,4 mm. Vyrobené bezftalátový technológií Phthalate - free. Tarkett ako leader v inováciách splnil normu REACH, pvc podlahy od Tarkett neobsahujú žiadne z uvedených škodlivých látok a preto sú úplne zdravotne neškodné, navyše aj VOC emisie vo výrobkoch sú 10 x nižšia než pripúšťa európska norma.

Inštalácia pvc podlahy bez lepenia je vhodná pre miestnosti do 30 m2. Pre zamedzenie nežiaduceho pohybu je nutné podlahovinu fixovať obojstrannou lepiacou páskou na okrajoch pozdĺž dvoch susediacich stien.

Preventívne opatrenie: Podstatná časť všetkých nečistôt môže byť minimalizovaná použitím čistiacich rohožiek pred vchodom a čistiacich zón vo vstupnej časti bytu. Tieto čistiace zóny je nutné zaradiť do systému bežného čistenia, aby dlhodobo spĺňali svoju funkciu.

Odstránenie škvŕn a rýh od gumených podrážok: Nepoddajné škvrny a ryhy od gumených podrážok, ktoré nevieme odstrániť pri bežnom čistení a ošetrení podlahy, odstránime prípravkom CC-Elatex pomocou utierky  alebo jemného bieleho padu. Vzhľadom k tomu, že tento produkt rozpúšťa aj ochranné vrstvy, je nutné vyčistené miesto po odstránení škvrny a zbytku prípravku  ošetriť utierkou namočenou v tomto produkte, po ktorom sa vytvorí nová ochranná vrstva. Škvrny odstraňujeme podľa možnosti neodkladne, pretože niektoré  druhy škvŕn môže po zostarnutí migrovať do povrchu a ich úplne odstránenie bude obťažne alebo nemožné.

Parametre

Parameter Popis
Rada Noblesse
Použitie Bytové
Filc Nie
Šírka role m 3
Odtieň Svetlý
Hrúbka mm 2,4
Nášľapná vrstva mm 0,35
Trieda záťaže 32
Podlahové vykurovanie Áno
Odolnosť proti bodovému zaťaženiu ≤ 0,35
Protišmykľavost DIN 51130 DS
tepelná odolnosť m2 k/W 0,06
Veľkosť dlaždice cm 10x110
Vzor Úzka doska
Šírka lamely vzoru cm 10
Požiarna klasifikácia Cfl S1
Kroková nepriezvočnosť dB 16
Odolnosť pre stoličky na kolieskach EN 425
Farebná stálosť ≥ 6
Hustota g/m² 1730

PVC podlaha Noblesse French Oak Snow 144 šírka 3m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky