QC FloorsFirma QC Floors sa zaoberá drevom, konkrétne výrobou a pokládkou patinovaných masívnych dubových podláh, nábytku a ostatných drevených výrobkov podľa požiadavky zákazníka. Veľký dôraz je kladený na kvalitu remeselného spracovania. Všetky produkty sú ručne vyrábané, ako sa dostanú ku konečnému zákazníkovi, musí prejsť niekoľkonásobnou kontrolou.

Výroba masívnych parkiet sa nachádza na Karlštejne, kde vzniká mesačne niekoľko stoviek m2 nových podláh, od dosiek, cez vlysové parkety až po zložité kazetové vzory. Vo svojom portfóliu má spoločnosť 12 základných druhov podláh, často ale vyrába aj kazety priamo na želanie zákazníka, "na mieru".

Názov vznikol spojením slov, ktoré firmu vystihujú: "Quercus" - latinsky dub a medzinárodné výraz "Classic" štýl, ktorým sa prezentujeme. Posledné slovo názvu - "Floors" naznačuje, že sa firma predovšetkým špecializuje na drevené podlahy. QC Floors (Quercus Classic) bola založená roku 2013, jej zakladatelia Václav Karkoš a Marek Pavol však v odbore pracujú vyše 18 rokov. Dokazuje, že české remeslo patrí stále medzi svetovú elitu. Celá firma je výhradne česká, od personálu po drevo. Väčšina zákaziek nachádza svojich majiteľov v zahraničí, na Európskom kontinente je montujú špeciálne preškolení a skúsení stolári a podlahári, materiál je posielaný do celého sveta.


Stránky značky:

presmerovat_automaticky