Roleta Deň a Noc v kazete Vario 13 Plus s vodiacimi lištami z hliníka, je vyrobená na požadovaný rozmer na mieru. Je určená pre tienenie svetla jednotlivého okna. Roleta v kazetke je ovládaná retiazkou a obsahuje samo svorny mechanizmus, ktorý zastaví roletu v akejkoľvek pozícii. Roleta Vario Plus sa montuje prilepením na rám okna. Dokonalosti zatemnenie a vedenie látky sa dosahuje pomocou bočných vodiacich líšt, ktoré budú v rovnakom odtieni, ako zvolená kazeta. Hlavnou výhodou kazetových roliet je tichý a bezporuchový chod mechanizmu. Hliníková kazeta a vodiace lišty sú k dispozícii v bielej farbe.

Rolety Day & Night sú univerzálne a praktické riešenie regulácie toku slnečného svetla do miestnosti. Vďaka charakteristickému druhu tkaniny so striedavými transparentnými vodorovnými pruhmi a zatemňujúcimi pruhy, ktorá je inštalovaná takým spôsobom, že dve vrstvy materiálu pohybujúce sa za sebou sa môžu prekrývať, je plynulé nastavenie množstva svetla vstupujúceho do miestnosti, bez toho aby ste museli zdvihnúť roletu.

Maximálna zvolená výška rolety môže byť 160 cm a šírka 130 cm. Výškový rozdiel medzi pruhmi na vnútornej a pruhmi na vonkajšej strane môže byť až 0,9 mm.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Transparentné
Látka Den a Noc
Kazeta Vario Plus 13
Výroba Na mieru
Montáž na Rám okna
Typ Kazeta
Šírka látky cm 40 - 130
Šírka mechanizmu 2,5 cm na každej strane
Výška cm 80 - 160
Farba Biela
Materiál látky 100% PES
Hrúbka tkaniny mm 0,26
Gramáž tkaniny g/m2 107
Tolerancia +/- cm 0,2
Výška kazety mm 68
Hĺbka kazety mm 36
Materiál kazety Hliník

Roleta Deň a Noc v kazete Vario 13 Plus Piano 1 Biela 3030

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Podobný tovarOtázka na predavačapresmerovat_automaticky