Roleta Deň a Noc v kazete Vario 25 Plus s vodiacimi lištami z hliníka, je vyrobená na požadovaný rozmer na mieru. Je určená pre tienenie svetla jednotlivého okna. Roleta v kazetke je ovládaná retiazkou a obsahuje samo svorny mechanizmus, ktorý zastaví roletu v akejkoľvek pozícii. Roleta Vario Plus sa montuje prilepením na rám okna. Dokonalosti zatemnenie a vedenie látky sa dosahuje pomocou bočných vodiacich líšt, ktoré budú v rovnakom odtieni, ako zvolená kazeta. Hlavnou výhodou kazetových roliet je tichý a bezporuchový chod mechanizmu. Hliníková kazeta a vodiace lišty sú k dispozícii v bielej farbe.

Rolety Day & Night sú univerzálne a praktické riešenie regulácie toku slnečného svetla do miestnosti. Vďaka charakteristickému druhu tkaniny so striedavými transparentnými vodorovnými pruhmi a zatemňujúcimi pruhy, ktorá je inštalovaná takým spôsobom, že dve vrstvy materiálu pohybujúce sa za sebou sa môžu prekrývať, je plynulé nastavenie množstva svetla vstupujúceho do miestnosti, bez toho aby ste museli zdvihnúť roletu.

Maximálna zvolená výška rolety môže byť 180 cm a šírka 200 cm. Výškový rozdiel medzi pruhmi na vnútornej a pruhmi na vonkajšej strane môže byť až 0,9 mm.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Transparentné
Látka Den a Noc
Kazeta Vario Plus 25
Výroba Na mieru
Montáž na Rám okna
Typ Kazeta
Šírka látky cm 40 - 200
Šírka mechanizmu 2,5 cm na každej strane
Výška cm 80 - 180
Farba Zelená
Rada Atria X
Materiál látky 100% PES
Hrúbka tkaniny mm 0,28
Gramáž tkaniny g/m2 100
Tolerancia +/- cm 0,2
Výška kazety mm 73
Hĺbka kazety mm 53
Materiál kazety Hliník

Priložené súbory

DN-Vario-Plus.pdf (7,99 MB)
Návod na montáž

Roleta Deň a Noc v kazete Vario 25 Plus Atria X 2210

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky