Vertikálne žalúzie na mieru


Vertikálne žalúzie

Potrebujete zatieniť veľké okenné plochy v kancelárii? Alebo zasklenú lodžiu u vás doma? Vertikálne žalúzie sú tým pravým riešením, s ktorým budete určite spokojní. V lete znižujú prienik slnečného žiarenia a vytvára intímnu atmosféru. V zime oceníte ich tepelnú izoláciu, vďaka ktorej doma aj v kancelárii udržíte viac tepla. Vnútorné vertikálne žalúzie sa ľahko ovládajú pomocou retiazky, ktorým si nastavíte naklopenie lamiel a šnúry, vďaka ktorej lamely rozťahujete a sťahujete.

 

Ďalším obľúbeným využitím vertikálnych žalúzií je využitie ako "stenu", ktorú rozdelíte miestnosť na časti. Môžete tak v menších domácnostiach či kanceláriách odlíšiť a zakryť priestory, kde si prajete súkromie.

 

Vertikálne žalúzie na mieru vašim predstavám je možné nainštalovať do stropu, alebo na stenu pomocou nastaviteľného držiaka. Nosná lišta RAL 9010 ponúka šírku až 500 cm a výšku až 400 cm. Šírka lamiel je 127 mm. Môžete si vybrať z variant podľa ich priepustnosti svetla a transparentnosti. Priehľadné screen žalúzie, priesvitné transparentné žalúzie a zatemňovacie vertikálne žalúzie.


presmerovat_automaticky