Screenové clony ZIPscreen


Screenové rolety ZIPscreen

Čo je ZIPscreen? Plne uzatvárateľná kazeta, určená pre externé tienenie akékoľvek vonkajšie plochy alebo okná, ideálne pre pergoly, verandy a balkóny s bezproblémovú integráciou do existujúcich vonkajších štruktúr. Roleta sa skladá z krycieho boxu s motorovým pohonom a pevnými vodiacimi lištami s tesniacimi kefami, kde je látka uzamknutá, hliníkové spodnej lišty s gumovým tesniacim profilom.

 

ZIP screen rolety poskytujú solídnu ochranu pred nepriaznivým počasím, vetrom, dažďom, snehom, krúpami, bez ohľadu na ročné obdobie a udržujú pohodlnú klímu. Chráni súkromie, zabraňujú nechceným pohľadom a pokukování susedov, ale váš výhľad bude zachovaný.

 

Tam, kde je zeleň, je tiež hmyz. Pomocou ZIPscreenu sa môžete tohto problému zbaviť. ZIPsové clony vytvárajú absolútnu tesnosť a zabraňujú hmyzu vniknúť do vášho vonkajšieho obývacieho priestoru. Technológia ZIP screen poskytuje jedinečné vedenie látky, upevnenie a zaistenie zváraného zipsu a látky, vytvára silný a efektívny systém ochrany pred teplom, kedy odstráni až 95% slnečnej energie. Zatienením budovy a vytvorením efektívne prekážky medzi slnkom a vaším oknom, môžete vytvoriť chladnejšie domáce prostredie o 3 - 7 °C. Do 12 m2 je odolnosť vetru podľa EN 13659 trieda odolnosti 6 s maximálnou rýchlosťou vetra 88 km/h.


presmerovat_automaticky