Vrchný finálny lak na drevené podlahy, nábytok a pod. bežného zaťaženia Junckers ProTech Møbellak je rýchloschnúci lak na profesionálne použitie. Poskytuje trvanlivý povrchový náter vybrúseným aj neošetreným dreveným podlahám. V porovnaní s podobnými výrobkami obsahuje rozpúšťadlá s jemným zápachom a rozpúšťacie schopností. Použitie tohto rozpuštědlového laku je veľmi univerzálny, od lakovanie parkiet až po lakovanie dreveného nábytku, obloženie, dverí a iných interiérových prvkov. Tento pre užívateľa veľmi príjemný lak prehlbuje hĺbku a zvýrazňuje farebný odtieň ošetreného dreva, výborne zapĺňa póry dreva.

Parametre

Parameter Popis
Typ Rozpúšťadlové laky
Zaťaženie Mierne
Prevedenie Bezfarebné
Pre Interiér
Určenie Vrchné
Balenie kg 0,75 | 2,5 | 5 | 10
Stupeň lesku Mat
Počet náterov 2 - 3
Spotreba 1l = cca. 10 m2
Doba zaschnutia 6 hod
Riedenie Neriediť
Báza Alkydurethan
Náradie pre aplikáciu Valček mohérový, štetec
Konečné vytvrdenie 72 hodin

Priložené súbory

TL_Junckers_Pro_Tech.pdf (260 kB)
Technický list

Junckers ProTech rozpúšťadlový lak na podlahy mat

Výrobca:
Junckers
Cena s DPH:
od 20,40 €
Dostupnosť:
Skladom
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Junckers ProTech rozpúšťadlový lak na podlahy mat 0,75l 116100-EXP
0,75 litra
Skladom 4 ks 20,40 €
Junckers ProTech rozpúšťadlový lak na podlahy mat 2,5l 116400-EXP
2,5 litra
Skladom 2 ks 65,00 €
Junckers ProTech rozpúšťadlový lak na podlahy mat 5l
116900-EXP
5 litrov
Skladom 1 ks 122,50 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Odporúčaný spôsob aplikácie:

  • Silne zaťažované plochy: 3 vrstvy Junckers Pre Tech
  • Mierne zaťažované plochy: 2 vrstvy Junckers Pre Tech

Pokyny pre použitie:

Neošetrené / brúsené povrchy: Zbavte povrch podlahy všetkého prachu, vosku, mastnoty, polituračních prípravkov a zvyškov z mydlových saponátov. Povrch vybrúste, zbavíte sa špiny a všetkých nerovností. Dôkladne povrch povysávajte. Naneste vrstvu laku Junckers Pre Tech a nechajte zaschnúť. Povrch prebrúste jemným brúsnym papierom o zrnitosti č. 150-180 pozdĺžne po vlákne dreva. Podlahu zbavte prebytočného prachu po brúsení a vytrite čistou vodou a dobre vyžmýkanou handrou. Potom aplikujte ďalšie 1-2 vrstvy laku Junckers Pro Tech.

Lakované podlahy: Podlahu umyte prípravkom Junckers Sylva Neutralizer. Povrch prebrúste brúsnym papierom zrnitosti č. 180-220. Vysajte brúsny prach a vytrite čistou vodou a dobre vyžmýkanou handrou. Ďalšie nátery nanášajte až po skúške adhézie - uskutočňované na menšom mieste v 4 hodinovom intervale. Skúšku adhézie vykonávajte tak, že na určité miesto nanesiete druhú a tretiu vrstvu náteru v 4 hodinovom intervale a po 24 hodinách vyskúšajte (napr. Hranou mince), prídržnosť laku. Ak je náter v poriadku, môžete povrch podlahy prelakovať vrstvou náteru. Ak priľnavosť nie je uspokojivá, postupujte podľa pokynov v návode na povrchy ošetrené voskom alebo inými polituračními prípravky

Voskované / politurované podlahy: Vybrúste povrch brúskou a brúsnym papierom zrnitosti č. 24- 36 a odstráňte všetky zvyšky starého náteru. Stopy po brúsení Vyhladíte brúsnym papierom zrnitosti č. 60-80. Nakoniec použite brúsny papier zrnitosti č. 100-120, aby bol povrch rovnomerný. Potom povrch dôkladne povysávajte a postupujte podľa pokynov v návode na neošetrené alebo brúsené povrchy.

Diskusia


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image  
* povinné položky

*  


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky