Schodová lišta na privŕtanie Profilpas Prostep SMA/4, vhodná pre vinylové podlahy LVT s hrúbkou do 5 mm. Vďaka drážkovaniu vyhovujúcim normám DIN 51131, sa schodová hrana radí do protisluzových hrán. Zvlášť sa odporúča na ochranu schodov v súkromných a verejných priestoroch vystavených intenzívnej prevádzke.

Parametre

Parameter Popis
Typ Schodové lišty
Druh montáže Skrutkové
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šírka mm 20
Pre hrúbku materiáli do mm 5
Povrch Eloxovaný hliník
Pripevneníe Vŕtanie
Dekor Strieborná
Vhodné Vinyl
Vinyl Lepený
Prevedenie rohu Vonkajši

Schodová lišta pre vinyl Prostep SMA/4 Strieborná

Katalógové číslo:
93975
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 6-8 týždňov
Naša cena s DPH
25,50 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistena od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky