SheerWeave 4000 ECO je screenové látka pre rolety od renomovaného výrobcu zo Spojených štátov, firmy Phifer. Táto špeciálna látka poskytuje dokonalú rovnováhu svetla, pohodlie a krásy, čo z nej robí ideál pre tienenie okien pre bytové aj nebytové priestory. Je určená pre miestnosti vystavené priamemu slnečnému žiareniu a zaistí optimálnu teplotu v miestnosti. Účinne chráni oči pred zaťažujúcim slnkom, a poskytuje komfortné podmienky pre prácu a voľný čas. Ako jediná látka na trhu používa jedinečné zmäkčovadlá ECOLIBRIUM na bio-báze. Radu látok 4000 a 4400 kombinujú životnosť vinylového povlaku polyestru s najnovšou zelenou technológiou PVC. ECOLIBRIUM je obnoviteľná alternatíva k tradičným zmäkčovadlám, znížia emisie skleníkových plynov o 40% oproti existujúcim z PVC. Látka je bez ftalátov, bezolovnaté a RoHS.

Rozptyl svetla nespôsobuje stratu možnosti pozorovať, čo sa deje na vonkajšej strane - výborná viditeľnosť von. Jedinečná väzba látky blokuje slnečné svetlo. Pomáha znížiť blednutie nábytku a podlahy tým, že chráni tieto povrchy pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Roleta môže byť použitá nielen v interiéri, ale aj v exteriéri.

Roleta je určená pre montáž na stenu alebo na strop
vŕtaním. Screen rolety sú navinuté na trubke s priemerom 45 mm. Rolety s nosnou hliníkovou trubkou o priemere 45, sú vhodné pre rozmery roliet max. 300 x 240 cm alebo 240 x 300 cm (š xv). Nosnej rúry je dôležitý pri väčších rozmerov roliet, roleta sa v čase neprehne a bude slúžiť po dlhší čas.

Roleta je určená pre montáž na stenu alebo na strop přivrtáním. Screen rolety sú navinuté na trubke s priemerom 45 mm. Rolety s nosnou rúrkou o priemere 45, sú vhodné pre rozmery roliet max. 300 x 240 cm alebo 240 x 300 cm (š x v). Priemer nosnej rúry je dôležitý pri väčších rozmerov roliet, roleta sa v čase neprehne a bude slúžiť po dlhší čas.

Screenové rolety v základnej konfigurácii majú spodné ukončenie SIMPLE s výstužou a biely retiazkový mechanizmus z plastu. Z príplatkových doplnkov možno zvoliť spodnú lištu zvoliť z hliníka alebo oceľovú v troch odtieňoch.

Mechanizmus u týchto roliet si môžete pri montáži nastaviť ako na pravú, tak na ľavú stranu.

U roliet na mieru zadávate šírke látky do výroby (šírka skla + min. 6 cm presah)

Príklad:

  • máte šírku skla 92 cm, pridáte 6 cm = zadáte 98 cm
  • máte výšku rámu 130 cm, pridáte 10 cm = zadáte 140 cm

Pre šírku vrátane mechanizmu, je potrebné pripočítať 2,50 cm na každej strane k šírke látky.

Príklad: látka bude široká s presahom 98 cm, šírka vrátane mechanizmu bude 103 cm. SheerWeave tkaniny sa ľahko udržiavajú a môžu vyžadovať iba občasné odstránenie prachu. Ak je potrebné vykonať dôkladnejšie vyčistenie, použite jemný čistiaci prostriedok a vodu, aplikovanej mäkkou handričkou a dôkladne opláchnite.

Parametre

Parameter Popis
Ovládanie Retiazkou
Prevedenie Screen
Výroba Na mieru
Montáž na Stena, strop
Hriadeľ 45
Typ Voľne visiace
Šírka mechanizmu 2,25 cm na každej strane
Farba Béžová
Rada SheerWeave Style 4000 ECO
Materiál látky 25% polyester, 75% Vinyl na Polyesteru
Hrúbka tkaniny mm 0,91
Gramáž tkaniny g/m2 651
Obmedzí UV % 95
Ts -Solárna priepustnosť % 16
Rs- Solárna odrazivosť % 68
As - Solárna absorpcia % 16
Priehľadnosť % 12
Umiestnenie Vnútorné
Záruka na látku 10 rokov interiér, 5 rokov exteriér

Priložené súbory

Technicky list SheerWeave Style 4000 5%.pdf (688 kB)
Technický list

Classic_32_45.pdf (7,78 MB)
Návod na montáž

Screen roleta SheerWeave 4000 Chalk U58 ECO Classic 45

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky